Олександр Зінченко не дограв матч чемпіонату Англії у складі «Манчестер Сіті» через травму

У 14-му турі англійської першості «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка зустрічався на домашньому стадіоні з «Борнмутом».

Універсал збірної України вийшов на поле у стартовому складі й відіграв 54 хвилини. Після цього українця було замінено через травму носа. Його ж партнер по команді, екс-гравець «Шахтаря» Фернандіньо, випадково вдарив Зінченка ліктем в обличчя.

У першому таймі Олександр розпочав гольову атаку підопічних Хосепа Гвардіоли. На 14-й хвилині він віддав розрізну передачу на Лероя Сане. Удар останнього блокували захисники «Борнмута», однак на добивання встиг Бернарду Сілва.

Поєдинок завершився перемогою «МанСіті» з рахунком 3:1. Наразі, після 14-ти турів, «Містяни», маючи 38 очок, лідирують в АПЛ.

Додамо, що в цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі своєї команди в різних турнірах шість матчів, в яких відзначився однією результативною передачею.

20.04.2024 10:45