Делегація ФФУ вирушить до Ірландії на жеребкування кваліфікації Євро-2020

Знакова подія відбудеться 2 грудня у Дубліні, що є одним із 12-ти міст, які прийматуть матчі фінальної стадії чемпіонату Європи 2020 року.

Початок роботи — 1 грудня

Делегація національної федерації на чолі із президентом ФФУ Андрієм Павелком вирушить до столиці Ірландії 1 грудня. Цього дня відбудуться перші заходи, зокрема, засідання в рамках Програми УЄФА для керівників вищої ланки національних асоціацій, в якій від України, крім голови федерації, візьме участь і генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький. Також у перший день зібрання всіх футбольних асоціацій пройде інформаційна сесія щодо обслуговування команд під час турніру Євро-2020 та семінар для прес-офіцерів національних асоціацій.

Жеребкування кваліфікації Євро-2020

Жеребкування кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи відбудеться в неділю, 2 грудня (початок — об 11.00 за місцевим часом) у Виставковому центрі Дубліна. На визначальній для європейського футболу події будуть присутні головні тренери всіх національних команд, у тому числі й керманич синьо-жовтих Андрій Шевченко. Україна за результатами виступу в Лізі націй потрапила до другого кошика для жеребкування.

Після жеребкування офіційні представники федерацій поділяться своїми думками щодо конкурентів у боротьбі за вихід до фінальної стадії. Також цього дня відбудеться засідання координаційної групи фінального турніру, в якому візьмуть участь генеральні секретарі 12-ти асоціацій, що є господарями Євро-2020.

Жеребкування фінального раунду Ліги націй

Деякі національні федерації продовжать роботу в Ірландії і в понеділок, 3 грудня. Цього дня відбудеться жеребкування фінальної частини Ліги націй УЄФА, яке визначить півфінальні пари команд-переможниць груп у Лізі А, серед яких Португалія, Швейцарія, Нідерланди та Англія. Фінальний турнір першого історичного розіграшу Ліги націй відбудеться на початку червня наступного року в Португалії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини