Відбувся заключний семінар Національної школи футбольних арбітрів

27 листопада в Будинку футболу відбувся заключний семінар для арбітрів другого року навчання Національної школи футбольних арбітрів.

З початку навчання у НШФА, в якому стартували 78 арбітрів, до заключного семінару пройшли 47, успішно склавши всі тестування протягом року: як теоретичні, так і різноманітні практичні (фітнес-тести ФІФА, YO-YO, Ariet, проведення матчів аматорських, студентських змагань та ДЮФЛ). Перед початком навчального заходу координатор Національної школи футбольних арбітрів Сергій Лисенчук від імені голови Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі, який відбув у відрядження, передав вітання слухачам школи та наголосив на необхідності безперервної підготовки навіть у період міжсезоння. Лучано Лучі приділяє дуже велику увагу майбутнім арбітрам, тому кращі слухачі курсу матимуть шанс проявити себе у змаганнях серед команд U-19 Прем’єр-ліги найближчим часом.

На учасників семінару чекали виступи представників Асоціації аматорського футболу України та Дитячо-юнацької футбольної ліги України з короткими підсумками осінньої частини змагань. Вони відзначили високий рівень арбітражу матчів, однак наголосили на необхідності покращення виконання адміністративних обов’язків деякими арбітрами після проведених матчів. Також учасники семінару прослухали лекції на тему «Взаємодія команди арбітрів в різноманітних ситуаціях на футбольному полі», «Підготовка команди арбітрів до матчу». Окрім того, чимало часу вони присвятили англійській мові та складанню відповідного тесту.

По завершенні семінару всім випускникам НШФА другого року навчання були вручені сертифікати про завершення навчання.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини