Спільна заява Комітету арбітрів ФФУ та Комітету з етики та чесної гри ФФУ

У зв’язку з виходом останніх критичних публікацій та телевізійних сюжетів на тему договірних матчів Комітет арбітрів ФФУ й Комітет з етики та чесної гри ФФУ повідомляють наступне.

Протягом останнього року комітетом з етики та чесної гри й Національною поліцією України було проведено інтенсивну та значну роботу щодо розслідування та притягнення до відповідальності осіб, винних в організації та проведенні договірних матчів. Неоціненний внесок у цю роботу було зроблено й комітетом арбітрів. Проте, враховуючи, що слідство та формування доказової бази ще тривають, ми поки що не можемо розголошувати деталі слідства та повідомляти поточні результати багатомісячної роботи над конкретними справами, в яких фігурують ті чи інші судді, футболісти чи функціонери.

Ми вдячні ЗМІ за активну увагу до теми та бажання допомогти в боротьбі з договірними матчами. Але разом із тим звертаємо увагу журналістів на те, що подача окремими медіа, у тому числі — тими, які прямо чи опосередковано пов’язані з власниками окремих футбольних клубів, певних аспектів чи фактів тих чи інших проваджень є відверто упередженою та містить у собі намагання вплинути на результати розслідувань та розгляд справ в органах здійснення футбольного правосуддя. Такі дії шкодять слідству та спотворюють реальний стан справ у питанні боротьби з договірними матчами. Звертаємося до всіх ЗМІ та учасників даного процесу з проханням не поширювати відверті маніпуляції, не піддаватися на інформаційні провокації та дочекатися офіційних результатів розслідування.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.06.2021 17:24

До уваги офіційних осіб матчів УАФ!

Просимо всіх офіційних осіб матчу Української асоціації футболу ознайо...

19.03.2021 16:01

Відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання та арбітрів-жінок

У відкритті заходу, що пройшов у четвер, 18 березня, взяли участь заст...

18.02.2021 12:37

Заміна арбітра матчу 15-го туру УПЛ ФК «Олександрія» — ФК «Минай»

Комітет арбітрів УАФ повідомляє про заміну арбітра матчу 15-го туру ук...

Підписатися на новини