Прем’єр-ліга: «Шахтар» не зумів здолати опір «Львова», розписавши з ним безгольову нічию

16-й тур чемпіонату України, який став першим після перерви в турнірі на матчі збірних, відкривали в Харкові «Шахтар» зі «Львовом».

Поєдинку передувала хвилини мовчання із приводу роковин Голодомору в Україні. Сама ж гра розпочалася із атак «Шахтаря». Уже на другій хвилині Тайсон пройшов до воріт львів’ян і завдав небезпечного удару, який Бандура парирував у стрибку. Голкіпер ФК «Львів» і надалі діяв надійно, нейтралізуючи спроби гірників відкрити рахунок, а коли він одного разу помилився на виході, Болбат не влучив у порожню рамку.

Утім, не можна сказати, що гості весь час проводили в захисті. Інколи й вони використовували нагоди потурбувати воротаря суперників. Зокрема, на 14-й хвилині по цілі пробивав Бруно, який є найкращим бомбардиром львів’ян — шість м’ячів (більше в поточному турнірі забили лише гірник Мораес та Швед із «Карпат»). А в кінці першого тайму підопічні Юрія Бакалова осмілили настільки, що влаштували гірникам маленьку облогу, наслідком якої стали кілька кутових поспіль.

Після перерви той-таки Бруно отримав дві чудові нагоди забити, і цього разу демонструвати майстерність довелося вже П’ятову. Моментів у «Шахтаря» в другому таймі було, звісно, більше, але Бандура провів чудовий матч, не дозволивши гірникам відзначитися. У підсумку — 0:0. Команда Паулу Фонсеки продовжила безпрограшну серію в чемпіонаті до 13-ти матчів, а враховуючи солідну відстань від «Динамо», навіть втрата двох очок не є для неї критичною.

У грі взяли участь футболісти «Шахтаря», які були викликані на останній у 2018 році збір національної команди України: П’ятов, Болбат (замінений на 81-й хвилині), Коваленко (вийшов на заміну на 70-й хвилині).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024