Кадрові проблеми та знайоме поле для тренування: останні новини з табору національної команди

Тенденція турецької частини зборів національної команди складається таким чином, що з кожним днем погодні умови стають усе приємнішими.

Сьогодні температура повітря піднялася до 20-ти градусів, а вранці з-за хмар визирнуло сонечко. У цей час погода в Белеку цілком нагадувала заключні дні курортного сезону.

Гравці збірної за таких умов не відмовили собі в задоволенні пройтися морським узбережжям у проміжку між теоретичним заняттям та обідом.

Фото Павла Кубанова

Робочий вечір

Вечір розпочала прес-конференція головного тренера збірної та інтерв'ю наставника і гравців телеканалам — власникам прав трансляції на територію України та Туреччини. Одразу після цього команда виїхала на добре знайоме поле готелю Kempinski, на якому тренується вже третій день. Передматчеве тренування, як і вчорашнє, відбулося за відсутності травмованих Сергія Кривцова та Івана Петряка. Іван цієї ночі вилетить через Стамбул до Будапешта. На думку українських лікарів, за п'ять—сім днів набряк, що виник внаслідок забою Іванового гомілкового м'язу, має минутися. Сергій Кривцов продовжує лікування у стані збірної й повернеться додому разом із командою завтра після гри.

Фото Павла Кубанова

Проблеми Бурди

На жаль, виникли запитання щодо участі в матчі Микити Бурди, в якого спазмувався литковий м'яз. Сьогодні в захисника було індивідуальне фітнес-тренування під керівництвом тренера з фізпідготовки Івана Баштового.

З огляду на такі обставини тренерським штабом було ухвалене рішення довикликати до збірної Олександра Сватка, який прибуде до готелю сьогодні ввечері.

За словами Андрія Шевченка, Сваток, як і всі інші, буде претендувати на вихід на поле в завтрашньому товариському матчі з турками, який розпочнеться на Antalya Stadyumu о 19.30 за українським часом.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини