Наставник збірної Словаччини Павел Гапал: «Будуть деякі сюрпризи, але до завтрашнього дня я залишу їх при собі»

Головний тренер збірної Словаччини Павел Гапал провів прес-конференцію напередодні поєдинку з Україною в Лізі націй. 

Перед дебютним матчем на новій посаді наставник словацької команди поділився з представниками ЗМІ своїми очікуваннями.

Насамперед журналісти відзначили, що Гапал перед поєдинком з українцями поголився.

«Нічого особливого — і ніяких забобонів. Чесно кажучи, інколи просто не хочеться братися за бритву. Тому йдеться не про удачу або зміну образу. От поголився — порадував дружину», — посміхаючись, відповів тренер збірної Словаччини.

«Уже хотілося б зіграти свій перший матч. Сподіваюся, що гравці чекають на поєдинок з Україною з таким же нетерпінням, як і я. У мене вже склалося бачення стартового складу. Будуть деякі сюрпризи, але до завтрашнього дня я залишу їх при собі. Тактика? Вона в нас одна — гра на перемогу», — підкреслив Павел Гапал.

«Я вже не раз говорив, що ми хочемо перемоги в матчі з Україною. Але слів мало — потрібно переходити до справи. Я вірю, що ми можемо досягти успіху в цій грі. Звичайно, якщо візьмемо очко, а потім виграємо в Празі, я буду задоволений. Але ми налаштовуємося на шість очок», — заявив наставник.

Наприкінці прес-конференції Павел Гапал відзначив, що задоволений станом газону у Трнаві, і висловив побажання побачити якомога більше прихильників збірної на стадіоні ім. Антона Малатинського. 

Нагадаємо, що поєдинок Ліги націй між Словаччиною та Україною відбудеться 16 листопада (початок — о 21.45 за київським часом). 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини