Андрію Шевченку стадіон, де Україна зіграє зі Словаччиною, уже знайомий

Сьогодні збірна України проведе свій заключний поєдинок у прем'єрній Лізі націй. У Трнаві на стадіоні ім. Антона Малатинського наша команда зустрінеться зі збірною Словаччини.

Арену, де пройде поєдинок, було побудовано ще в 1921 році, але, звісно, із того часу вона пережила кілька реконструкцій. Свою теперішню назву стадіон отримав лише у 1998 році — на честь відомого словацького футболіста та тренера Антона Малатинського.

Протягом 2013—2015 років споруда зазнала серйозної перебудови. Були знесені старі й зведені нові трибуни, кардинально оновлені система освітлення та прилегла територія. На сьогодні стадіон ім. Антона Малатинського здатний прийняти на футбольних матчах 19 200 глядачів, що робить його другим у країні за цим показником.

Поле домашньої арени місцевого «Спартака» має розмір 105х68 м. Фото stadium.cityarena.tt

Цікаво, що на цьому стадіоні майже 16 років тому (20 листопада 2002 року) збірна України вже зустрічалася зі словаками. Тоді в товариському поєдинку було зафіксовано нічию — 1:1, а автором єдиного голу у складі нашої команди став нинішній помічник головного тренера молодіжної збірної України Олександра Головка Олександр Мелащенко. До речі, повну зустріч тоді відіграв і наставник національної команди Андрій Шевченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини