Ігор Пластун: «Ми провели час як у родинному колі. На цьому тлі на полі будемо ще згуртованішими»

Захисник бельгійського «Гента» і збірної України Ігор Пластун розповів про настрій, з яким гравці приїхали до головної команди країни, і новачків, які з'явилися в розташуванні синьо-жовтих.

— Ігоре, як розпочалася підготовка збірної до двох найближчих матчів, проти Словаччини та Туреччини?

— Насправді в перший день ми тільки зібралися всі разом, був майже відпочинок, командна вечеря, тому ми були трохи розслаблені. А зараз уже починається серйозна робота. Ми будемо тренуватися й ретельно готуватися до майбутніх матчів. Упевнений, у грі зі Словаччиною ми будемо виглядати добре й покажемо клас нашої команди.

— Чи не розслабить синьо-жовтих завчасний вихід із групи в Лізі націй?

— Так, завдання виконано, але будь-який футболіст, який вийде проти Словаччини, буде викладатися по максимуму, адже це збірна України. Усі хочуть бути тут, усі прагнуть представляти свою країну. Віддача буде не на сто відсотків, а на всі двісті.

— Чи була розмова з тренером, що він у цих матчах надасть шанс тим, хто рідко грав у збірній раніше? Чи очікувати вашого дебюту в синьо-жовтій футболці?

— Поки що розмов на цю тему не було. Була теорія, зараз починаємо тренувальний процес. Андрій Миколайович буде давати шанс тим футболістам, які на даний момент готові вийти на поле.

— Як команда прийняла новачків?

— Усе добре, прийняли так само, як і мене раніше. Вони співали пісні на посвяченні, тому вже можуть психологічно розслабитися й думати лише про футбол. У збірній дуже гарна атмосфера.

— Як сприйняли сюрприз, коли до збірної завітав Паоло Мальдіні?

 — Так, це було неочікувано. Якихось промов із його боку не було. Він приїхав у своїх справах, був на нашій вечері. Була гарна атмосфера, ми провели час як у родинному колі. На цьому тлі на полі ми будемо ще більш згуртованими.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини