Дніпровські парафанати представлять Україну та ФФУ на міжнародній конференції CAFE в Іспанії

Два представники парафанатського руху, Дмитро Жарий та Олександр Усков, із 16-го по 17 листопада за підтримки Федерації футболу України візьмуть участь у міжнародній конференції CAFE щодо покращення доступу до футболу людей з обмеженими можливостями. Загалом у заході візьмуть участь близько 200 делегатів та представників футбольних федерацій із різних країн світу.

«Така конференція проводиться кожні три роки, і це найважливіша платформа для обговорення питань доступності футболу. У 2015 році ми були учасниками конференції CAFE у Франції за підтримки ФК «Дніпро».

Цього разу ми їдемо під егідою ФФУ, яка побачила реальні результати й працює над тим, щоб футбол був доступний для всіх. Зокрема, Федерація футболу України працює над покращенням доступу до футбольних матчів та залученням людей з інвалідністю до футбольного процесу. Ми вдячні за підтримку парафанатського руху команді ФФУ та президенту федерації Андрію Павелку», — зазначив Дмитро Жарий, член парафан-клубу «Дніпро».

 

За словами Дмитра, сьогодні УЄФА активно просуває прогресивні методики забезпечення умов доступу людей із обмеженими можливостями не тільки у футбольній сфері, а й в інших сферах громадського життя.

«У нашій країні існує стереотип, що інвалід — це тільки людина з обмеженими можливостями пересування, а після останньої конференції, яка проходила в Парижі, виявилось, що в Європі турбуються про усі типи інвалідності: тих, хто погано бачить чи зовсім незрячих, та тих, хто погано чує. Наприклад, на Заході підбираються кольори на матчі так, щоб люди з дальтонізмом добре могли розрізняти палітру. Для аутистів існують звукоізольовані кімнати на стадіонах», — розповів Олександр Усков.

Підписатися на новини