Жіноча збірна України знову розгромила команду Косова!

12 листопада національна жіноча збірна України в рамках навчально-тренувального збору, що вже завершується в Туреччині, провела другий товариський матч проти команди Косова.

Зі стартових хвилин наставник збірної України Наталія Зінченко вирішила перевірити найближчий резерв. У другій товариській грі суперниці протрималися півгодини, поки не зупинили не за правилами прорив Тетяни Романенко. Надія Куніна була влучною з позначки. А вже за п'ять хвилин активна Романенко подвоїла рахунок на табло. Більше м'ячів до перерви команди не забивали.

У другому таймі тренер українок провела декілька замін, що одразу далося взнаки. Синьо-жовті раз по раз створювали небезпечні моменти, проте в завершальній стадії були неточними. Утім, на 75-й хвилині Вероніка Андрухів із чергової спроби зуміла пробити кіпера, а вже за чотири хвилини Дар’я Апанащенко зняла всі питання про переможця — 4:0.

Товариський матч жіночих збірних

Україна — Косово — 4:0 (2:0)

Голи: Куніна (31, з пенальті), Романенко (36), Андрухів (75), Апанащенко (79).

Україна: Бондарчук, Кравець, Подольська, Іванишин, Петрик (Деркач, 46), Китаєва (Полюхович, 67), Хаванська (Кочнєва, 76), Малахова (Андрухів, 46), Романенко, Шевчук (Овдійчук, 46), Куніна (Апанащенко, 46).

14.11.2021 20:41

Наталія Зінченко залишає посаду головного тренера жіночої збірної України

Керманич національної жіночої збірної України Наталія Зінченко завершу...

26.10.2021 21:01

Наталія Зінченко: «У нас виникали проблеми в обороні, коли ми розкривалися»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

25.10.2021 18:00

Наталія Зінченко: «Зі складом на матч з Іспанією ми визначилися відсотків на 70»

26 жовтня жіноча збірна України проведе в Ковалівці черговий поєдинок...

21.10.2021 22:34

Наталія Зінченко: «Добре, що ми перемогли саме на цьому стадіоні»