Друга ліга: «Минай» і «Кремінь» ідуть на канікули першими у своїх групах

Перед заключним поєдинком першої частини сезону, з вінницькою «Нивою», керманич «Миная» Ігор Харковщенко не міг розраховувати не тільки на травмованого капітана, Михайла Кополовця, але й на досвідчених Ігоря Ощипка та Владислава Микуляка.

Щоправда, повністю залікував пошкодження Анатолій  Нурієв, який нарешті провів на полі всі 90 хвилин. І саме він міг відкрити рахунок, проте, опинившись на ударній позиції, обрав помилкове рішення, і захисники гостей встигли ліквідувати загрозу. Утім, невдовзі нагадав про себе кращий бомбардир групи «А» Роберт Гегедош, який після індивідуального проходу таки змусив капітулювати воротаря подолян — 1:0.

І все ж найцікавіше ще було попереду. У другому таймі лідер закарпатців Василь Кобін занадто слабо віддав пас своєму захиснику, м’яч перехопив Володимир Савошко і з-за меж штрафного майданчика влучив у ближній кут — 1:1. Однак нічийний рахунок не влаштовував обох суперників, вони продовжували шукати найкоротший шлях до воріт, і гольові моменти виникали доволі часто, але обидві команди підводили неточні завершальні удари. Та коли вже здавалося, що підписання мирної угоди не уникнути, після кількох рикошетів м’яч потрапив до півзахисника «Миная» Яромира Лободи, який на четвертій компенсованій хвилині забив переможний м'яч! І хоча основний конкурент закарпатців у боротьбі за підвищення в класі, «Полісся», теж відсвяткував вікторію — над «Чайкою», футболісти «Миная» завдяки кращому співвідношенню забитих і пропущених м’ячів ідуть на канікули на чолі турнірної таблиці.

А в групі «Б» в центрі уваги був поєдинок у Кременчуці, де фаворит, «Кремінь», приймав одного з переслідувачів — «Гірник». Суперникам не можна було відмовити в старанності, бажанні схилити шальки терезів на свій бік, але на заваді стали воротарі — Ярослав Котляров у господарів та його криворізький колега, Данило Кучер, які впевнено відбивали всі удари, і все закінчилося нульовою нічиєю.

«На полі були дві рівні за силами команди, — сказав після фінального свистка тренер «Кременя» Сергій Свистун. — Вважаю, що в першому таймі краще діяли футболісти «Гірника», але в перерві ми внесли деякі тактичні корективи й перехопили ініціативу. Та все ж слід визнати, що рахунок — по грі…»

«На мій погляд, обидві команди порадували гарною підготовкою, — прокоментував матч керманич «Гірника» Геннадій  Приходько. — Думаю, що вболівальники залишилися задоволеними. Єдине, що суперникам не вдалося, так це реалізувати створені гольові моменти. Переконаний, що на третє місце, яке «Гірник» посідає, ми награли. Тепер важливо добре відпочити і постаратися в другій частині сезону поліпшити цей результат…»