Перша ліга: «Металіст 1925» бере реванш у «Волині» і піднімається на другу сходинку в турнірній таблиці

7792 глядачі були присутні на поєдинку в Харкові між претендентами на підвищення в класі — місцевим «Металістом 1925» і «Волинню».

Переконані, ті, хто прийшов у прохолодну погоду на стадіон, не пошкодували, ставши свідками доволі видовищної гри й гола-красеня у виконанні стопера господарів Дмитра Поспєлова. Він став переможним, дозволив підопічним Олександра Горяїнова взяти реванш у гостей за поразку в першому колі й не тільки наздогнати волинян за набраними очками, але й випередити їх у турнірній таблиці за додатковими показниками.

Суперники доволі багато часу витратили на розвідку, воротарі не мали змоги продемонструвати свою майстерність, і лише перед перервою Поспєлов потужним ударом із дальньої відстані відкрив рахунок.

У другому таймі команди вже частіше створювали небезпечні моменти, але голкіпери Данило Каневцев («Металіст 1925») та лучанин Ігор Неділько були на висоті. На 85-й хвилині харків’янин Єгор Чегурко заробив пенальті, проте Олег Синиця, який у попередньому турі у Волочиську двічі не схибив з 11-метрової позначки, цього разу влучив у поперечину. Та, як би там не було, слобожани записали до свого активу дуже важливу вікторію.

«Можна лише пожалкувати про те, що ми взяли гору з мінімальним рахунком, — сказав після фінального свистка виконуючий обов’язки головного тренера «Металіста 1925» Олександр Горяїнов. — Думаю, що гра сподобалася всім — як за змістом, так і за емоційним наповненням. На мій погляд, гол Дмитра Поспєлова — один із кращих у нинішньому сезоні. Він чимось нагадав мені гол Жажи у ворота турецького «Бешикташу» в єврокубку. Супергол, Діма — молодець! Що ж до не реалізованого Олегом Синицею пенальті, то нічого страшного не сталося, навіть великі майстри помиляються. Думаю, що він і надалі пробиватиме пенальті…»

Не бракувало інтриги й у інших поєдинках суботньої програми. Зокрема, у Кропивницькому господарі після першого тайму програвали — 0:2, проте це не вибило їх із колії, і вони не тільки вирівняли становище, але й вийшли вперед! Та все ж у компенсований час Микола Вечурко врятував «Суми» від поразки.

Відзначимо й упевнений поступ «Авангарду», який у Волочиську, граючи в більшості після вилучення на 37-й хвилині Олександра Цибульника, таки дотиснув господарів завдяки влучному пострілу Віталія Собка й обійшов «Оболонь-Бровар» у турнірній таблиці. Щоправда, «пивовари» могли повернутися на п’яте місце, якби сьогодні досягли позитивного результату у Львові проти винниківського «Руху». І це їм вдалося. Наприкінці першого тайму Ігор Мединський відкрив рахунок, а на 60-й хвилині Володимир Ткач іще раз зіпсував настрій воротареві господарів Олександру Ільющенкову. Останнє ж слово залишилося за Артемом Ковбасою, який вийшов на заміну. Переконлива й доволі несподівана звитяга підопічних Сергія Ковальця — 3:0.

Схоже, «Прикарпаття» стає незручним суперником для «Інгульця». Іванофранківці в першому колі впевнено перемогли в гостях, а сьогодні розгромили команду з Петрового, яка збиралася підвищитися в класі, удома.

Тим часом фаворит, «Дніпро-1», зміцнив своє лідерське становище, взявши гору на виїзді над одним з аутсайдерів, командою «Гірник-Спорт», — 3:0 (дубль оформив Олександр Назаренко, ще одного разу відзначився Ігор Когут). Підопічні Дмитра Михайленка достроково забезпечили собі звання переможців осінньої частини турніру.

4

Примітка. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.

21.04.2024 16:01

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...