Наталія Зінченко здобула дебютну перемогу на чолі жіночої збірної України

9 листопада національна жіноча збірна України в рамках НТЗ, що проходить у Туреччині, провела контрольний поєдинок проти команди Косова. У стартовому складі українок вийшли одразу три дебютантки — Тетяна Полюхович, Яна Деркач та Ірина Подольська.

Початок зустрічі очікувано був за підопічними Наталії Зінченко. Першу нагоду відзначитися мала Вероніка Андрухів, проте її удар встигли заблоковувати. Але вже за кілька хвилин лідер та капітан української збірної Дар’я Апанащенко відкрила рахунок у матчі. Ще до перерви зусиллями Ірини Кочнєвої українки зуміли ще раз засмутити голкіпера збірної Косова.

Після перерви косоварки зуміли один гол відквитати. Незважаючи на пропущений м’яч, жовто-сині впевнено вели гру, створюючи раз по раз небезпечні моменти. В одній з атак свій дебютний м’яч за збірну забила Яна Малахова. А під завісу гри Вероніка Андрухів довела рахунок до розгромного — 4:1.

12 листопада збірні України та Косова проведуть ще один товариський поєдинок.

Товариський матч жіночих збірних

Україна — Косово — 4:1 (2:0)

Голи: Апанащенко (10), Кочнєва (13), Малахова (80), Андрухів (87) — Еюпі (48).

Україна: Саніна, Кравець, Подольська, Панцулая (Шайнюк), Деркач (Петрик), Кочнєва (Китаєва), Полюхович (Хаванська), Куніна (Романенко), Овдійчук (Малахова), Андрухів, Апанащенко (к).

14.11.2021 20:41

Наталія Зінченко залишає посаду головного тренера жіночої збірної України

Керманич національної жіночої збірної України Наталія Зінченко завершу...

26.10.2021 21:01

Наталія Зінченко: «У нас виникали проблеми в обороні, коли ми розкривалися»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

25.10.2021 18:00

Наталія Зінченко: «Зі складом на матч з Іспанією ми визначилися відсотків на 70»

26 жовтня жіноча збірна України проведе в Ковалівці черговий поєдинок...

21.10.2021 22:34

Наталія Зінченко: «Добре, що ми перемогли саме на цьому стадіоні»