Запрошуємо сьогодні на київський стадіон «Локомотив» на благодійний матч «Кубок залізничника»!

9 листопада 2018 року на столичному стадіоні «Локомотив» відбудеться благодійний футбольний матч «Кубок залізничника» між збірною Укрзалізниці (ФК «Експрес») та збірною журналістів України (початок — о 15.00).

Метою благодійного матчу є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Організатори: Федерація футболу України, ПАТ «Укрзалізниця», Інформаційне агентство «Центр новин».

Партнери і спонсори матчу: ТОВ «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ» та медична клініка «БОРИС».

Запрошуємо всіх уболівальників прийти на стадіон «Локомотив» (м. Київ, Стадіонний провулок, 10/2). Вхід вільний!

Акредитація обов’язкова за телефоном: 093 129 71 40 або [email protected]

Деталі за посиланням.

Довідка: за підтримки Федерації футболу України, та ІА «Центр новин» утворилася нова футбольна команда «Збірна журналістів України». Команда журналістів бере участь у благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Результатом першого Парламентського кубку-2016 стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення другого Парламентського кубку-2017 був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишуваха Попаснянського р-ну Луганської області (за 10 км від лінії розмежування). За результатами третього Парламентського кубку-2018 понад 50 дітей Краматорська отримали футбольну форму та екіпіровку. Результатами Кубку Одеси-2016, 2018 стала закупівля футбольної екіпіровки та спортивного спорядження дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини