Ліга Європи: «Динамо» за участі збірників упевнено перемогло «Ренн» і зробило важливий крок у напрямку плей-офф

Ще до початку матчу в Києві стало відомо, що «Астана» обіграла вдома «Яблонець». Цей результат означав, що киянам у випадку успіху в протистоянні з французами залишиться набрати один бал у двох заключних турах, аби гарантувати собі вихід у плей-офф. Але спочатку треба було здолати «Ренн»…

У поєдинку третього туру, який відбувся двома тижнями раніше, біло-синім це вдалося завдяки вольовим якостям, проявленим під завісу гри. Цього разу сценарій виявився зовсім іншим.

«Ренн» постав у Києві в експериментальному складі

Склад команди Олександра Хацкевича виявився майже оптимальним на сьогодні, звичайно, з урахуванням травм Бєсєдіна й Піваріча та дискваліфікації Шепелєва. А от коуч «Ренна» Сабрі Лямуші, якому доводиться вирішувати складні завдання в чемпіонаті Франції, здійснив у складі чимало змін у порівнянні з попереднім матчем із киянами. Місця в «старті» зберегли лише чотири виконавці.

Господарі розпочали гру обережно, але поступово прибрали ініціативу до своїх рук. І невдовзі реалізували «стандарт». Циганков виконав кутовий, а Вербич, перебуваючи на ближній стійці, вдало підставив під цю подачу голову. 1:0.

У подальшому біло-сині продовжували домінувати. Хоча в деяких відрізках виконавцям «Ренна» вдавалося вирівнювати гру, набагато гостріше в атаці діяли саме динамівці. Найкращий момент у першому таймі мав Циганков, удар якого Коубек зумів відбити лише ногою.

Голи молодих динамівських збірників

На початку другого тайму чудовий сейв виконав Бойко, якого Сарр не зумів перемогти у «ближньому бою». Але це був лише епізод, який не міг вплинути на загальну картину. «Динамо» створювало момент за моментом і реалізувало ще одне стандартне положення. Циганков подав цього разу зі штрафного, а результативного удару головою завдав Миколенко. А потім ефектний обвідний удар вдався Шапаренку. «Ренн» спромігся на м’яч престижу, але не більше.

У грі взяли участь усі шість футболістів «Динамо», викликаних на найближчий збір національної команди України: Бойко, Бурда, Миколенко (гол та гольовий пас), Шапаренко (гол, замінений на 90+2-й хвилині), Буяльський, Циганков (два гольові паси).

Ліга Європи. Груповий раунд. Група К. 4 тур

«Динамо» (Україна) — «Ренн» (Франція) — 3:1 (1:0)

Голи: Вербич (13), Миколенко (68), Шапаренко (72) — Сібачо (89).

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Че Че (Сидорчук, 83), Шапаренко (Дуелунн, 90+2), Буяльський, Циганков (к), Сідклей, Вербич (Супряга, 90).

Запасні: Бущан, Морозюк, Андрієвський, Шабанов.

Тренер: Олександр Хацкевич.

«Ренн»: Коубек, Зеффан, Да Сілва, Сарр (Сібачо, 71), Леа Сілікі, Буріго, Бенсебаїні, Бен-Арфа (к), Н’ямсі (Желен, 74), Траоре (Ньянг, 46) Поа.

Запасні: Гертмонас, Андре, Дель Кастільо, Юну.

Тренер: Сабрі Лямуші.

Арбітр: Джон Бітон (Шотландія).

Попереджені: Н’ямсі (29), Траоре (32), Леа Сілікі (55).

8 листопада. Київ. НСК «Олімпійський».

«Астана» (Казахстан) — «Яблонець» (Чехія) — 2:1 (1:1)

Голи: Педро Енріке (18), Постніков (88) — Зайнутдінов (41, автогол).

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45