Андрій Ярмоленко: «У Пеллегріні більші навантаження, ніж у Реброва або Хацкевича»

Півзахисник лондонського «Вест Хему» й збірної України Андрій Ярмоленко на YouTube-каналі Федерації футболу України відповів на запитання вболівальників, які йому ставив його партнер по національній команді Олександр Зінченко.

— Андрію, здається, ти в Лондоні обжився швидше, ніж у Дортмунді. У чому різниця між «Боруссією» й «Вест Хемом», між Німеччиною й Англією?

— Мабуть, так. У «Вест Хемі» хороший колектив, у команді чудові хлопці, у роздягальні позитивна атмосфера. У нас багато гумору, тому у «Вест Хемі» адаптуватися було досить комфортно.

— Як у «Вест Хемі» проходить тренувальний процес, скільки у вас тренувань на день?

— Тренувальний процес такий самий, як і скрізь. Якщо одна гра на тиждень, то по одному тренуванню на день і одного разу серед тижня два тренування на день.

— У чому відмінність між тренуваннями в «Динамо» й у «Вест Хемі»?

— Усім відомо, що в англійському чемпіонаті швидкості інші, потрібно спочатку звикнути до цього. Мислити треба швидше — як і працювати з м'ячем.

— Із Тарасом Степаненком у збірній спілкуєтеся?

— Звичайно. Гарно спілкуємося. Той момент у минулому, я був не правий тоді, вибачився, отже конфлікт вичерпано вже давно.

— Як часто ти міняєш бутси?

— Як тільки виходить нова модель, змінюю. Що роблю зі старими? Лежать, або віддаю в дитячу школу.

— Ваші діти в Лондоні відвідують садочок, школу?

— Зараз займаємося цими питаннями. Два місяці родина була в Києві, оскільки займалися оформленням віз. Зараз уже все готово, тож саме будемо вирішувати ці питання в Лондоні.

— Де комфортніше жити — в Лондоні чи в Дортмунді?

— Думаю, що в Лондоні, звичайно, комфортніше.

— Якими трьома словами ви б описали себе як футболіста і як людину? Яким вчинком ви пишаєтеся в житті?

— Складне питання, тому що я не люблю говорити про себе. Мабуть, скажу про себе як про скромну людину. У мене чудова родина, чудові діти, друзі — це те, чим я пишаюся.

— В якому з клубів, за які ви грали, найбільші навантаження на тренуваннях?

— Я думаю, це більше залежить не від чемпіонату, а від тренерського штабу. У кожного наставника свій тренувальний процес. Якщо конкретно брати Пеллегріні, Реброва та Хацкевича, то фізичних вправ більше в Англії. У нас немає зараз єврокубків, тому тренуємося у «Вест Хемі» дійсно багато. У Пеллегріні заняття важкі, але в той же час вони цікаві, із м'ячем. 

— Чи можна сказати, що в Англії доводиться більше грати в захисті, ніж у Німеччині?

— Мабуть, так. Через те, що англійські команди люблять атакувати — незалежно від того, хто твій суперник. У цьому плані, напевно, доводиться більше часу приділяти захисту.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини