Дівоча збірна України WU-15: бойова нічия з білорусками у другому товариському матчі

31 жовтня у Вишневому дівоча збірна України WU-15 провела свій другий контрольний поєдинок проти одноліток із Білорусі. Чергове побачення команд також виявилося безкомпромісним і завершилося бойовою нічиєю — 1:1.

Звітний матч підопічні Сергія Сапронова розпочали в оновленому складі. Наставник українок вирішив перевірити резерв команди. Мабуть, це й позначилося на перебігу подій на полі у стартові хвилини. У грі синьо-жовтих відчувалася нервовість. На 8-й хвилині гості вийшли вперед після невпевнених дій голкіпера українок. І знову в наших воротах розписалася нестримна Анастасія Побігайло. Наприкінці першої половини поєдинку білоруски могли подвоїти рахунок, проте м’яч після удару зі штрафного влучив у поперечину.

Другий тайм збірна України розпочала впевненіше й шукала можливості, щоб відігратися, але підопічні Яни Вишедко надійно грали в обороні аж до 68-ї хвилини, коли Анна Бисік рукою перервала передачу у штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий, який без шансів для голкіпера реалізувала Інна Глущенко. У підсумку бойова нічия — 1:1.