Дівоча збірна України WU-15 вирвала перемогу в поєдинку з командою Білорусі

29 жовтня у Вишневому дівоча збірна України WU-15 провела перший із двох запланованих спарингів проти команди Білорусі. Гра завершилася важкою перемогою українок з рахунком 3:2.

Початок зустрічі був за підопічними Сергія Сапронова, які одразу заволоділи ініціативою, проте ближче до середини тайму білоруски вирівняли гру й почали гостро відповідати на атаки збірної України. На 28-й хвилині наші дівчата вийшли вперед: Анастасія Мисишин вдало зіграла на підборі після виносу захисників гостей і пробила точно в кут воріт. За мінімальної переваги господарок команди пішли на перерву.

Фото Павла Кубанова

Другий тайм був за українками, які на 44-й хвилині подвоїли рахунок на табло — відзначилася Інна Глущенко, закинувши м’яч «за комірець» Алісі Мацкевич. Але гості не здавалися і протягом 11-ти хвилин змогли відігратися. Дубль в активі нестримної Анастасії Побігайло. Причому свій другий м’яч білоруска забила прямим ударом із кутового.

Слід віддати належне синьо-жовтим, які не опустили руки і під завісу другого тайму зуміли вирвати перемогу. Українкам вдалася швидка атака правим флангом, яку вдало завершила Софія Кисляк.

Нагадаємо, що другий контрольний поєдинок цих команд відбудеться в середу, 31 жовтня, також у Вишневому (початок — об 11.00).