Київське «Динамо» перемогло на виїзді «Септемврі» та пройшло до наступного раунду Юнацької ліги УЄФА

Команда U-19 київського «Динамо» в матчі-відповіді в Болгарії проти «Септемврі» здобула вольову перемогу з великим рахунком.

Матч-відповідь для українців почався з холодного душу: вже на шостій хвилині Костадінов відкрив рахунок, зрівнявши шанси команд за сумою двох матчів. Утім, гості не розклеїлись, і на 26-й хвилині відзначився голом Булеца. На перерву команди пішли за рахунку 1:2 — на 44-й хвилині результативного удару завдав Волошин. Він же забив ще один гол у матчі, оформивши дубль, перед яким з пенальті відзначився Цітаішвілі. Остаточно оформив розгром господарів Попов на 88-й хвилині гри. 5:1 — заслужена й закономірна перемога юнаків «Динамо».

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. Перший раунд. Матч-відповідь

«Септемврі» (U-19) — «Динамо» (U-19) — 1:5 (1:2)

Голи: Костадінов (6) — Булеца (26), Волошин (38, 51), Цітаішвілі (49, з пенальті), Попов (88).

«Динамо»: Кучерук, Дмитрук, Духан (Мащенко, 36), Булеца, Цітаішвілі, Сирота (Біловар, 75), Волошин (Бодня, 83), Шулянський (Надольський, 75), Попов, Михайленко, Ярош.

Перший матч — 0:1.

У наступному раунді кияни 7-го та 28 листопада зіграють із бельгійським «Андерлехтом».

09.02.2021 19:37

Юнацька ліга УЄФА. Визначилися дати матчів 1/32 фіналу за участі «Динамо» та «Шахтаря»

УЄФА визначив дати матчів першого раунду Юнацької ліги УЄФА сезону-202...

02.07.2020 14:08

Юнацька ліга УЄФА: визначився календар сезону-2020/2021

Розіграш Юнацької ліги УЄФА серед команд U-19 наступного сезону розпоч...

20.01.2020 19:30