Прем’єр-ліга. «Олександрія» закріпилася на третій сходинці, Шевчук здобув першу перемогу

У неділю відбулися три поєдинки 12-го туру чемпіонату України, у кожному з яких мінімальну перемогу здобули господарі.

Головною подією дня стала зустріч в Олександрії, де місцева команда приймала «Карпати». Підопічні Володимира Шарана йдуть у Прем'єр-лізі на третьому місці, проте останнім часом перемоги даються їм усе важче. От і сьогодні довелося непросто, хоч господарі й пішли на перерву, виграючи з рахунком 2:0. На початку матчу Шастал скористався помилкою Мегреміча і розстріляв голкіпера суперників, а під кінець першого тайму зі скидки після подачі від центра поля Ковалець влучним пострілом спрямував м’яч у сітку.

По перерві львів’яни стали грати набагато гостріше. Спершу трохи не вистачило влучності М’якушку, а згодом забив Гуцуляк, який міг це робити ще в першому таймі. Олексій замкнув подачу з кутового і скоротив відставання. Далі головна небезпека йшла все від того ж Гуцуляка, але форварду не вистачало точності. Під кінець зустрічі декілька сейвів зробив Паньків, упоравшись з ударами легіонерів «Карпат».

У доданий час гра стала грубою — посипалися жовті картки, а тренер господарів був вилучений. Проте львів’янам усе ж не вдалося уникнути поразки. Зелено-білі не можуть перемогти вже протягом п’яти турів. У свою чергу «Олександрія» наблизилася до «Динамо» на відстань у чотири пункти й відірвалася від «Ворскли» на сім.

В інших поєдинках неділі було забито лише по одному м’ячу. На «Арені Львів» «містяни» мінімально обіграли «Арсенал-Київ», ослаблений відсутністю Гриня. Господарі переважали суперників у плані гольових моментів і закономірно відкрили рахунок під кінець першого тайму — свій шостий гол у чемпіонаті оформив бразилець Бруно.

У другій половині матчу моментів було менше, проте опоненти вдалися до грубощів. Протягом 11-ти хвилин львів’яни та кияни втратили по одному гравцю — за другі «гірчичники» були вилучені той-таки Бруно та Лола. Три очки допомогли «Львову» підтягнутися до топ-шістки, тоді як «каноніри» продовжують іти останніми.

Фото olimpik.com.ua.

«Олімпік» після двох поразок поспіль здобув три очки в матчі з «Чорноморцем». Гра була нічийною, хоча до перерви одесити створили кілька дуже небезпечних моментів біля воріт Махновського. Однак у середині другого тайму донеччани забили курйозний гол, коли незрозумілою помилкою Міщенка скористався Дегтярьов. Для форварда «Олімпіка» це третій м'яч у нинішньому чемпіонаті.

Для В’ячеслава Шевчука ця перемога стала першою у статусі головного тренера. Більше того, завдяки сьогоднішньому виграшу команда молодого наставника увірвалася до топ-шістки, випередивши «Зорю».

«Олександрія» — «Карпати» 2:1 (2:0)

Голи: Шастал (11), Ковалець (41) — Гуцуляк (52).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32