Андрій Шевченко: «Якість гри змінюється у кращий бік. Є й результат»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після матчу з Чехією в Лізі націй.

— Хочу подякувати вболівальникам за підтримку, за створення чудової атмосфери, в якій було дуже приємно грати, — розпочав спілкування з пресою Андрій Шевченко. — Упевнений, за матчем спостерігала вся країна. Приємно, що нам вдалося досягти бажаного результату.  

— Як ви оцінюєте гру команди, чи всі настанови були виконані?

— Гру оцінюю дуже позитивно, хоча в деяких моментах були зроблені помилки, особливо в першому таймі. Але в цілому команда контролювала хід гри. Хотілося б, щоб ми додали в завершенні атак, адже, маючи такі шанси за рахунку 1:0, не треба доводити матч до нервового завершення. Ми мали достатньо моментів, щоб забити вдруге, тоді було б значно легше. Адже можна пропустити після штрафного, кутового…

— Україна — одна з небагатьох команд, які набрали максимум очок після трьох поєдинків у Лізі націй. Чи не свідчить це про слабкість групи?

— Команди в турнірі розподілені відповідно до їхнього рівня. Якщо згадати перший матч із чехами, та й сьогоднішній, то вони були важкими. Перемоги не даються нам легко. Суперник виглядав добре, але ми перевершили його у швидкості та перемогли заслужено. У першій грі забили чехам вирішальний м’яч на останніх хвилинах.

Група не є простою для нас. Ми створюємо команду, рухаємося вперед. Для нашого сьогоднішнього рівня це гарні суперники.

Я вдячний гравцям. Той напрямок, який ми обрали, витримується. Змінюється у кращий бік якість гри. Є й результат. Але ми поки що лише на половині шляху.

— Як ви оцінюєте гол Маліновського?

— Це класичний гол хорошого півзахисника. Він зайняв правильну позицію, створив для себе простір, отримав м’яч, правильно його обробив… У Руслана чудовий удар, але й уся команда діяла чудово, створивши для нього такий момент. 

— Які маєте плани на наступний матч, чи дасте можливість зіграти іншим виконавцям?

— Ми не можемо зазирати настільки далеко. Футболісти повертаються до своїх клубів, будуть брати участь у різних турнірах. Коли визначимося із заявкою на наступні поєдинки, будемо дивитися, хто в якому стані перебуватиме.

— Збірна провела в Харкові пять днів. Чи пішло це на користь?

— Часу для підготовки було достатньо. Ми навмисно формували календар таким чином. Дата гри з італійцями нас повністю влаштувала. Гравці відпочили.

Але мені завжди хочеться більше часу. Я встигаю скучити за роботою, коли я не з командою.

— Чи не плануєте ще один збір у Харкові напередодні товариської зустрічі з Туреччиною в Дніпрі?

— Зараз ми вивчаємо можливі локації. Швидше за все, зберемося в Дніпрі, а до гри зі Словаччиною готуватимемося в Києві.

— Збірна вже давно не грала в Києві. Чи буде команда проводити матчі в столиці у відборі Євро-2020?

— Так, безперечно. Нам дуже хочеться повернутися до столиці та зіграти перед київською публікою.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/AnzR0HMgVzA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини