U-19: юнацька збірна України здобула вольову перемогу й пробилася до еліт-раунду Євро-2019!

Програючи вже на 1-й хвилині, підопічні Сергія Попова змогли переломити хід зустрічі й розгромили збірну Словаччини з рахунком 4:1.

Для юнацької збірної України U-19 ситуація в турнірній таблиці напередодні останнього туру склалася таким чином, що в поєдинку проти словаків їй, аби пробитися до еліт-раунду, потрібно було перемагати, причому бажано з різницею у два м'ячі. Це було необхідно для того, щоб не звертати увагу на паралельний матч у квартеті між Норвегією та Албанією, в якому навіть албанці з нулем у графі «очки» мали шанси на вихід до наступного раунду змагань.

І треба ж було такому статися, що вже на 1-й хвилині воротар збірної України змушений був діставати м'яч із сітки власних воріт після пострілу Гоно… Утім, підопічні Сергія Попова не знітилися й уже за 10 хвилин зрівняли рахунок завдяки точному удару нападника київського «Динамо» Євгена Ісаєнко.

Перевага збірної України в першому таймі не викликала сумнівів. Синьо-жовті ще двічі вражали ворота суперника. Спочатку відзначився нападник львівських «Карпат» Данило Сікан, а вже в компенсований арбітром час із пенальті забив півзахисник донецького «Шахтаря» Михайло Мудрик. 1:3. Про перевагу українців красномовно свідчила й статистика ударів — 11:3.

У другому таймі збірна України зіграла раціонально, насамперед убезпечивши свої ворота. Але й про наступальні дії синьо-жовті не забували. І одна з атак на 70-й хвилині завершилася влучним ударом півзахисника київського «Динамо» Георгія Цітаішвілі. Цей гол остаточно вбив інтригу в матчі. Перемога дозволила збірній України не тільки потрапити до еліт-раунду Євро-2019, а й зробити це з першого місця.

Словаччина — Україна — 1:4 (1:3)

Голи: Гоно (1) — Ісаєнко (11), Сікан (35), Мудрик (45+2, з пенальті), Цітаішвілі (70).

Словаччина: Фотічек, Філіпяк, Пишоя, Суля, Войтко, Потома (Михалек, 77), Махара, Кметь, Гоно, Стрелець, Кадак.

Україна: Лтайф, Слива, Снурніцин, Муравський, Агапов, Мудрик (Супряга, 79), Горін, Бондаренко (Приходько, 62), Цітаішвілі (к), Сікан (Лях, 90+1), Ісаєнко (Кащук, 80).

Попереджені: Махара (18), Філіпяк (61) — Горін (49), Сікан (55).