WU-17: дівоча збірна України невдало розпочала кваліфікацію Євро-2019

Підопічні Валерія Паламарчука з розгромним рахунком поступилися команді Данії, яка є господарем відбірного турніру.

У данському Скерні стартували поєдинки кваліфікації Євро-2019 у групі 1. У першому турі українки фактично без шансів поступилися господаркам. У першому таймі одна із суперниць оформила хет-трик, а четвертий м’яч було забито після перерви.

Тепер на нашу дівочу збірну чекає поєдинок проти Чехії, яка сьогодні перемогла збірну Фарерських островів — 5:1. Зустріч відбудеться в четвер, 18 жовтня.

Відбірний етап Євро-2019 (WU-17). Група 1

Україна Данія 0:4 (0:3)

Голи: К. Єнсен (9, 17, 24), Фредеріксен (46).

Україна: Дука, Пороходніченко (Зубач, 59), Котик, Кревська, Бордюг, Іванченко (Мущенська, 77), Христюк (к), Стрельцова (Кухаренко, 82), Кушнір, Кривицька (Куніна, 46), Годунко (Немець, 59).

Данія: Крістіансен, Обазе (К’яргаард, 65), Діас Де Джаффа (Андерсен, 84), Прюссе, С. Єнсен (Мадсен, 46), С. Карстенс (к), Педерсен (Расмуссен, 64), М. Карстенс, Бредгор, Фредеріксен, К. Єнсен (Ф. Єнсен, 46).

21.10     15.00     Данія — Чехія

За регламентом переможці груп, володарі других місць і чотири кращі треті команди (за результатами матчів із першою та другою збірними своїх груп) приєднаються до Іспанії й Німеччини в еліт-раунді. Жеребкування цієї стадії відбудеться 23 листопада, а матчі — наприкінці березня 2019 року.

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

24.04.2024 13:00

WU-16: дівочу збірну України привітали на Закарпатті з перемогою на Турнірі розвитку УЄФА (фото)

22.04.2024 13:13

WU-16: дівоча збірна України стала переможцем Турніру розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку...

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...