Сьомий день збору національна команда України завершила вечірнім тренуванням на «Сонячному»

Упродовж години наша національна команда відпрацьовувала тактичні схеми із прицілом на матч проти Чехії. 

Збірна тренувалася в повному складі — усі гравці здорові й готові до боротьби за місце в «основі». Завтра в графіку національної команди — передматчеві заходи.

Тенісбол із жіночою збірною

Неординарна подія відбулася в таборі збірної раніше. Перед обідом футболістки національної жіночої збірної викликали колег з чоловічої команди на дуель у грі «тенісбол». Дует чоловіків склали Євген Коноплянка та Олександр Караваєв, яким протистояли Ольга Овдійчук та Надія Хаванська.

Фото Павла Кубанова

Підтримували й вболівали за колег капітан жіночої збірної Дарія Апанащенко, гравці синьо-жовтих обох статей Юлія Шевчук, Яна Голиш та Андрій Лунін. Протистояння було настільки запеклим та інтригуючим до останньої миті, що його варто переглянути на каналі ФФУ в Youtube. Тоді можна буде особисто побачити, хто переміг, яким було покарання для переможених і хто від цього постраждав.

Передматчеві медіа-заходи

Прес-конференція головного тренера та одного із гравців відбудеться в розташуванні команди — конференц-залі готелю «Superior Golf & Spa Resort» (замість попередньо планованої зустрічі з журналістами на стадіоні «Металіст»). Початок прес-конференції — о 16.00. Для представників мас-медіа буде організовано трансфер з «Металісту» (від’їзд — о 15.00).

Фото Павла Кубанова

Передматчеве тренування також відбудеться на полі стадіону «Сонячний», де синьо-жовті тренувалися й попередні два дні. Початок заняття — о 16.45 (перші 15 хвилин будуть відкриті для представників мас-медіа).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини