U-21: молодіжна збірна України в контрольному матчі переграла столичну «Оболонь-Бровар»

У суботу, 13 жовтня молодіжна збірна України в товариському матчі перемогла з мінімальним рахунком київську «Оболонь-Бровар».

Сьогодні на тренувальній базі київської «Оболоні-Бровар» у Бучі збірна України U-21 провела контрольний поєдинок (два тайми по 30 хвилин) проти господарів поля. Головний тренер синьо-жовтих Олександр Головко задіяв у матчі тих виконавців, які менше зіграли або взагалі не грали в учорашньому поєдинку Євро-2019 (U-21) Україна — Шотландія (3:1).

Перемогу здобули збірники завдяки влучному удару Максима Луньова у другому таймі. 1:0.

Контрольний поєдинок

Україна (U-21) — «Оболонь-Бровар» — 1:0 (0:0)

Гол: Луньов (47).

Україна (U-21). 1 тайм: Каневцев, Лук'янчук, Тимчик, Чеберко, Лучкевич, Шапаренко, Вакулко, Назарина, Лєднєв, Луньов, Борячук. У другому таймі замість Каневцева на поле вийшов Безрук, а замість Лєднєва — Бондар.

29.03.2024 12:00

Євро-2025 (U-21): гравці молодіжної збірної України прокоментували переможний матч з Азербайджаном

Молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу в матчі відбору&nbs...

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...