Ліга націй. Збірна Чехії під керівництвом нового тренера перемогла команду Словаччини

Сьогодні у Трнаві в очному поєдинку Ліги націй між суперниками збірної України Чехія здолала Словаччину й вийшла на друге місце в турнірній таблиці групи 1 Ліги B.

Дебют Ярослава Шилгавого на посту наставника збірної Чехії виявився вдалим. У своєму другому поєдинку в Лізі націй чехи на виїзді здолали словаків — 2:1.

У першому таймі команди створили лише два небезпечні моменти, натомість друга половина матчу була набагато насиченішою.

Чехи повели в рахунку вже за сім хвилин після перерви. Міхаель Крменчік вийшов сам на сам із Мартіном Дубравкою і без проблем розібрався з голкіпером — 1:0.

Господарі відігралися за 10 хвилин. Після подачі кутового Адам Немец завдав удару головою, кіпер зреагував, але відбив м'яч перед собою. Першим до нього встиг капітан словаків Марек Гамшик, який буквально розстріляв ворота чеської команди — 1:1. Далі підопічні Козака провели ще кілька небезпечних атак і, здавалося, ось-ось мали досягти успіху. Але на 73-й хвилині Ярослав Шилгавий довів своє тренерське чуття. Замість Крменчіка вийшов Роберт Шик. І ця заміна виявилася вирішальною.

За три хвилини після цього Боржек Дочкал виконав подачу у штрафний майданчик суперника. Першим на неї встиг саме Шик, який ударом головою відправив м'яч під праву штангу. Дочкал же записав на свій рахунок другу результативну передачу.

Цей гол виявився вирішальним, оскільки всі спроби господарів відігратися були марними. У підсумку — 2:1, вкрай важлива перемога Чехії.

Ліга націй. Груповий раунд. Ліга В. Група 1

Словаччина — Чехія — 1:2 (0:0)

Голи: Гамшик (62) — Крменчік (52), Шик (76).

Словаччина: Дубравка, Пекарик (Сабо, 46), Шкртел, Дуда, Немец, Шкриньяр, Губочан (Ганцко, 80) Гамшик, Куцка (Вайсс, 54), Мак, Лоботка.

Чехія: Вацлік, Кадержабек (Новак, 63), Челюстка, Гебре Селассіє, Брабец, Змргал, Дочкал, Крменчік (Шик, 73), Соучек, Видра (Янкто, 89), Павелка.

Попередження: Шкртел (27), Губочан (29), Шкріньяр (83) — Дочкал (22), Соучек (37), Гебре Селассіє (75).

І В Н П М О
1. Україна 2 2 0 0 3—1 6
2. Чехія 2 1 0 1 3—3 3
3. Словаччина 2 0 0 2 1—3 0

У наступному матчі нашої групи 16 жовтня в Харкові збірна України прийматиме команду Чехії (початок зустрічі — о 21.45). Для того, щоб посісти перше місце, господарів влаштує й нічия.

04.04.2024 11:00

Рейтинг ФІФА. Національна збірна України піднялася на 22-ге місце

ФІФА оновила рейтинг національних збірних, в якому Україна п...

26.03.2024 22:52

Ліга націй-2024/2025. Суперник збірної України переграв команду Олександра Петракова

Суперник збірної України у групі В1 розіграшу Ліги націй сезону-2024/2...

25.03.2024 22:00