Збірна України прибула до Харкова для підготовки до матчу з Чехією, Лунін вирушив до Києва

Пізній матч напередодні — не привід відсипатися на виїзді. Після сніданку о 8.30 уже о дев’ятій українці залишили готель «Savoia», що був їхньою домівкою впродовж двох діб.

Вилетівши близько 12-ї за українським часом із Генуї, за три години синьо-жовті прибули до Харкова.

Фото Павла Кубанова

Та для одного з гравців подорож на цьому не завершилася. Воротар Андрій Лунін разом із делегацією ФФУ за півгодини вилетів до Києва, аби приєднатися до табору молодіжної збірної України, яка завтра проведе перший із двох вирішальних матчів відбору на Євро-2019.

Фото Павла Кубанова

За винятком Луніна, решта команди у складі 22-х гравців та тренерського штабу з аеропорту Харкова вирушила до своєї постійної резиденції у столиці Слобожанщини — готелю «Superior Golf & Spa Resort».

У футболістів буде близько двох годин для відпочинку, після чого збірники займатимуться в різних групах. Виконавці, що вийшли на заключні хвилини вчорашнього матчу або не були в ньому задіяні, виконуватимуть фізичні вправи, які їм запропонує тренер із фізпідготовки Іван Баштовий. Для решти ж заплановано комплекс відновлювальних процедур, що включає в себе масаж та спа.

На завтра у програмі збірної України — відкрите тренування на стадіоні «Металіст», яке розпочнеться о 18.00.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини