Роберто Манчіні: «У нас багато нічиїх, я вже втомився від них»

Головний тренер збірної Італії поділився з представниками ЗМІ враженнями від гри своєї команди в контрольному матчі з Україною:

— Ми повинні бути злішими й завжди йти вперед, бути більш агресивними в атаці. Матчі виграються лише завдяки голам, через злість. Ми повели в рахунку, але як тільки розслабилися, отримали гол у свої ворота.

Я задоволений нашими гравцями і, зокрема, нашими дебютантами. Помилки роблять усі, але все одно хлопці молодці, вони зіграли добре. Нам не вистачило переможного голу, тому я трохи розчарований. Команда переживає складний період, але показала хорошу гру.

Три форварди? Ця схема діяла добре, ми її використовували вперше, і, на мій погляд, вона спрацювала.

Дійсно, у нас багато нічиїх, я вже теж втомився від них. Це наслідки кризи, яка почалася два місяці тому. Але я сподіваюся, що в неділю вона закінчиться, і ми покажемо свій найкращий футбол. Різниця між першим і другим таймом була помітна, заміни нас трохи підвели.

Уболівальники, як і ми, тренери, засмучені цим результатом. Звичайно, усі були б раді перемозі над Україною. Ми незадоволені нічиєю, але задоволені якістю своєї гри.

Тепер відпочинемо, подивимося, хто в якому стані, і тоді будемо визначати склад на Польщу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини