Молодіжна збірна України U-21 напередодні Дня захисника України підтримала наших поранених героїв

Молодіжна збірна України U-21 відвідала Головний військовий госпіталь у Києві, де висловила підтримку і вдячність пораненим українським воїнам.   

Напередодні Дня захисника України молодіжна збірна України U-21 на чолі з Олександром Головком завітала до Головного військового госпіталю. Тренерський штаб та футболісти подякували захисникам вітчизни за спокій та мирне небо, наголосивши на тому, що саме завдяки подвигам наших воїнів вони можуть спокійно займатися своєю справою, а вболівальники — дивитися футбол.

Фото прес-служби ФФУ

Олександр Головко також зазначив, що гравці, які прийшли навідати та привітати військових, — це майбутнє України. Деяких із них Андрій Шевченко вже викликав до національної збірної. Загалом молодіжна команда запевнила поранених військових, що вона завжди відкрита, і хлопці можуть розраховувати на її підтримку.

Уже традиційно тренер та гравці презентували захисникам батьківщини м'ячі з автографами та сувеніри, а також квитки на матч молодіжки проти збірної Шотландії, який відбудеться 12 жовтня на «Оболонь-Арені» в Києві.

У свою чергу військові подякували футболістам за підтримку та увагу й побажали перемог. На що капітан молодіжної збірної України Юрій Вакулко відповів, що футболісти іноді можуть програвати, а військові — ні, тому що захищають усю країну.

Фото прес-служби ФФУ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини