Жіноча молодіжна збірна України WU-19 посіла друге місце в групі відбору на Євро-2019

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 поступилася в останньому матчі відбірного раунду Євро-2019 і посіла друге місце в групі 8.

Останній поєдинок відбірного раунду Євро-2019 у групі 8 між жіночими молодіжними збірними WU-19 України та Ірландії, по суті, вже нічого не вирішував. Обидві команди вже вийшли до еліт-раунду відбору, й гра мала значення більше для престижу.

Ірландки вийшли вперед уже на 12-й хвилині. Гол на рахунку нападниці Люсії Лобато. На жаль, зустріч збірна України завершувала вдесятьох. На 71-й хвилині другу жовту картку отримала Марія Колещук. Наші суперниці скористалися з цього дуже швидко і ефективно. За дев'ять хвилин після вилучення мети досяг удар Аланни Макевой. А під завісу матчу Тіган Редді встановила остаточний рахунок.

Відбірний етап Євро-2019 (WU-19). Група 8

Україна (WU-19) — Ірландія (WU-19) — 0:3 (0:1)

Голи: Лобато (12), Макевой (80), Редді (87).

Україна: Крищишин, Лукач, Білокур (Вегерич, 88), Шайнюк, Колещук, Семенюк (Куп'як, 66), Котяш, Нікітюк, Ілліна, Постол (Гірин, 27), Куніна.

Ірландія: Тернер, Бейнс (Фехі, 64), Макговер, Дойл (Бреді, 87), Еткінсон (Мастерсон, 87), Радді, Макевой, Макей, Пейн (Томпсон, 87), Сінглтон, Лобато (Слеттері, 77).

Попередження: Колещук, Нікітюк, Куп'як — Сінглтон.

Вилучення: Колещук (71).

В іншому матчі нашої групи 8 збірна Литви переграла Фарерські острови з рахунком 1:0 і посіла третє місце.

І В Н П М О
1. Ірландія 3 3 0 0 13—0 9
2. Україна 3 2 0 1 6—3 6
3. Литва 3 1 0 2 1—9 3
4. Фарерські о-ви 3 0 0 3 0—8 0

Отже, з нашої групи до еліт-раунду відбору на Євро-2019 вийшли збірні Ірландії та України. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 23 листопада. 28 збірних будуть розбиті на сім квартетів, переможці яких вийдуть до фінальної частини Євро-2019 у Шотландії. Поєдинки цих турнірів пройдуть 1—9 квітня та 10—18 червня 2019 року.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...