Олександр Головко: «За рік і в шотландців, і в нас багато що змінилося»

Головний тренер молодіжної збірної України U-21 Олександр Головко розповів про ситуацію в команді перед матчами відбору Євро-2019 проти Шотландії та Голландії.

Молодіжна збірна України зберігає шанси на потрапляння на Євро-2019. Які цілі команди на найближчий збір?

— Цілі дуже прості. Найближчий матч маємо виграти, а вже залежно від цього поєдинку готуватимемося до наступного.

Чи вдалося вам зібрати оптимальний склад? Є травмовані?

— Спочатку ми маємо всіх перерахувати. Після туру чемпіонату України наче жодних скарг не було. Але, як це зазвичай буває, по одному-двох футболістах є варіанти. Уже зараз можу сказати, що щодо одного з нападників будуть проблеми.

Які найближчі плани збірної? Коли вирушаєте до Голландії?

— Збираємося сьогодні, три дні тривають тренувальні заняття. 12 жовтня о 19.00 — гра зі збірною Шотландії. Далі — день на відновлення, і 14-го числа ми вилітаємо до Голландії, де готуємося до матчу, який пройде 16 жовтня.

Що можете сказати про команду Шотландії? Згідно зі статистикою, збірна України не програвала їй жодного разу…

— Будемо старатися підтримати цю статистику. Про дух і характер шотландців навряд чи можна сказати щось нове. Є люди, на яких слід звертати увагу, — як у групі атаки, так і в півзахисті. Ближче до поєдинку ми більш детально розглядатимемо суперника, визначатимемо, які в нас можуть виникнути проблемні зони залежно від атакувальних дій візаві. Шотландія — команда, з якою ми грали, але це було вже досить давно, практично рік тому. За цей час і в них, і в нас багато що змінилося, тож найближчий матч буде окремою історією.

Чи можливо, що до «молодіжки» приєднається хтось із національної команди?

— Ми розглядаємо варіанти, але прізвищ не називатиму. Гадаю, два гравці — максимум.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини