У Харкові стартував міжнародний мережевий табір для молодих лідерів проекту «Відкриті уроки футболу»

5 жовтня в Харкові на навчально-тренувальній базі «Металіст» стартував міжнародний мережевий табір для молодих лідерів проекту «Відкриті уроки футболу».

Проект здійснюється в межах підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні, й основний його фокус на інтеграції дітей-переселенців до місцевих громад засобами масового футболу.

Перший такий табір пройшов у серпні також у Харкові й був високо оцінений міжнародними партнерами, які запропонували провести другий подібний захід уже як міжнародний.

Фото прес-служби ФФУ

Протягом трьох днів у таборі навчатимуться юнаки та дівчата з дев'яти регіонів України, в яких реалізується проект, та цього разу до них приєднаються лідери з Грузії, Вірменії, Азербайджану та Молдови — загалом близько ста молодих людей. Саме вони стануть волонтерами проекту «Відкриті уроки футболу» та навесні вже самостійно організовуватимуть масові футбольні фестивалі для дітей.

Окрім фахівців Федерації футболу України та обласних федерацій футболу, заняття для молоді проводять найкращі світові експерти з цього напрямку з Німеччини, зокрема Джордж Спрінгборг із всесвітньо відомої організації Street Football World. До речі, одним із заходів табору стане зустріч учасників із представниками Посольства Німеччини в Україні.

Фото прес-служби ФФУ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини