U-21: молодіжна збірна України перемогла в товариському матчі «Арсенал-Київ»

Підопічні Олександра Головка в контрольному поєдинку мінімально обіграли команду В'ячеслава Грозного.

Під час короткострокового збору молодіжна збірна України зіграла товариський матч з аутсайдером Прем'єр-ліги — «Арсеналом-Київ». Поєдинок складався з двох таймів по 40 хвилин.

Перший тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі. Обидва суперники мали по кілька можливостей відзначитися, але найкраще скористався своєю нападник «Маріуполя» Андрій Борячук, який на 33-й хвилині забив м'яч прямим ударом зі штрафного.

У другому таймі команди теж не відсиджувалися біля своїх воріт. Щоправда, «Арсенал» виглядав свіжішим, оскільки на 60-й хвилині його наставник В'ячеслав Грозний поміняв відразу дев'ятьох футболістів. Утім, голів більше забито не було. 1:0.

Тепер молодіжна збірна України збереться 8 жовтня і розпочне планомірну підготовку до двох матчів відбірного турніру чемпіонату Європи — проти Шотландії (12 жовтня) і Голландії (16 жовтня).