Збірна Львівщини відмінно стартувала в розіграші Кубка регіонів УЄФА

У Львові розпочався відбірний етап розіграшу Кубка регіонів УЄФА. Україну в ньому представляє збірна Львівщини, яка стала володарем Кубка регіонів ФФУ.

У першому своєму матчі групи 6 львів'яни на стадіоні СКІФ у Львові розгромили азербайджанський «Угур» — 4:0. Влучні удари на свій рахунок записали Михайло Кіт-Копиляк, Назарій Цюпка, Ростислав Михальчук та Богдан Фостаковський.

Фото Євгена Кравса

Головний тренер збірної Львівщини Віталій Пономарьов у післяматчевому інтерв'ю сказав:

«У першому таймі мої підопічні не реалізували з півдюжини гольових моментів і обмежилися лише одним взяттям воріт. Це можна пояснити їхнім надмірним хвилюванням, адже для них це перший турнір такого рангу. У перерві попросив хлопців заспокоїтися і взяти на озброєння швидкісні флангові атаки. Вони на відмінно виконали установку й довели справу до розгрому. Хочу також подякувати за підтримку численним уболівальникам, які були нашим справжнім 12-м гравцем».

В іншому матчі нашої групи на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках іспанська «Кастилія і Леон» взяла гору над командою Фінляндії — 2:1.

Відбірний етап Кубку регіонів УЄФА. Група 6

02.10.2018

«Кастилія і Леон» (Іспанія) — команда Фінляндії — 2:1

Збірна Львівщини (Україна) — «Угур» (Азербайджан) — 4:0 (1:0)

Голи: Кіт-Копиляк (17), Цюпка (75), Михальчук (84), Фостаковський (89).

05.10.2018

13.00. «Кастилія і Леон» (Іспанія) — «Угур» (Азербайджан). Стадіон ім. Богдана Маркевича (Винники)

15.00. Збірна Львівщини (Україна) — команда Фінляндії. Стадіон СКІФ (Львів)

08.10.2018

14.00. «Угур» (Азербайджан) — команда Фінляндії. Стадіон ім. Богдана Маркевича (Винники)

14.00. Збірна Львівщини (Україна) — «Кастилія і Леон» (Іспанія). Стадіон СКІФ (Львів)

Путівку до фінальної стадії отримає переможець кожної з восьми відбірних груп.

07.12.2023 14:52

Кубок регіонів УЄФА-2024/2025: жереб визначив суперників України в проміжному раунді

Сьогодні, 7 грудня під час жеребкування визначилися групи в попередньо...

06.12.2023 16:03

7 грудня відбудеться жеребкування Кубку регіонів УЄФА-2024/2025

7 грудня визначаться групи в попередньому та проміжному раундах Кубку...

15.08.2022 19:39

Збірна Івано-Франківської області — володар Кубка регіонів УАФ-2022

15 серпня в Києві на НТК ім. В. Баннікова відбувся фінальний матч Кубк...

26.12.2021 13:01

Кубок регіонів УЄФА-2022/2023: визначилися місце й термін проведення турніру за участі представника України

Участь у Кубку регіонів УЄФА братимуть 36 європейських національних ас...