Молодіжна збірна України WU-19 перемогла Фарери у стартовому матчі відбору на Євро-2019

Підопічні Наталії Зінченко відмінно стартували у відбірному раунді Євро-2019 у Литві. У Маріямполе у стартовому матчі групи 8 молоді українки без проблем перемогли збірну Фарерських островів — 4:0. Усі м'ячі у ворота наших суперниць влетіли в першому таймі.

Рахунок уже на 2-й хвилині гри відкрила Юлія Семенюк. За 12 хвилин Оксана Білокур подвоїла перевагу синьо-жовтих, а ще за п'ять Романа Лукач зробила її взагалі беззаперечною. Під завісу першого тайму Білокур оформила дубль і підбила, таким чином, підсумок цієї зустрічі — 4:0.

Відбірний етап Євро-2019 (WU-19). Група 8

Фарерські острови (WU-19) — Україна (WU-19) — 0:4 (0:4)

Фарерські острови (WU-19): Міккельсен, Ешен-Даніельсен (Р. Ольсен, 46), М.-А. Лак'юні, Даль-Хенріксен, Андреасен (Еллінгсгор, 72), Ламхеуге, Каннуберг-Торольвсдоттір (С. Ольсен, 81), Даніельсен, Мортенсен (Стора-Карлсен, 81), Якобсен, Расмусдоттір (В.-А. Лак'юні, 87).

Україна (WU-19): Вальчук, Лукач, Білокур (Кузьміч, 88), Шайнюк, Колещук, Семенюк (Вегерич, 63), Котяш (Куп'як, 82), Нікітюк, Ілліна (Курдюк, 88), Постол (Ціхач, 64), Куніна.

Голи: Семенюк (2), Білокур (14, 44), Лукач (19).

2 тур

05.10     15.00     Ірландія — Фарерські острови

05.10     18.00     Україна — Литва

3 тур

08.10     16.00     Литва — Фарерські острови

08.10     16.00     Україна — Ірландія

За регламентом до еліт-раунду відбору на Євро-2019 виходять дві кращі команди кожної з 11-ти груп, а також два кращих володаря третіх місць за підсумками матчів проти збірних, які посіли перше та друге місця. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 23 листопада, а поєдинки цієї стадії пройдуть весною 2019 року.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...