Кубок регіонів УЄФА. Віталій Пономарьов: «Збірна Львівщини націлена на вихід до фінальної частини змагань»

2 жовтня представник України розпочинає виступ у розіграші Кубка регіонів УЄФА, де його суперниками у групі 6 є команди з Іспанії, Азербайджану та Фінляндії.

Путівку до фінальної стадії отримає переможець кожної з восьми груп. Нагадаємо, що футбольну честь нашої держави захищатиме збірна Львівщини, яка стала володарем Кубка регіонів ФФУ.

— Те, що груповий турнір із 2-го по 8 жовтня відбуватиметься на полях Львівщини, свідчить про серйозність намірів господарів, — відзначив головний тренер нашої команди Віталій Пономарьов. — Ми націлені на вихід до фінальної частини змагань, яка проходитиме в червні 2019 року. Серед моїх підопічних — 16 гравців, що стали володарями Кубка регіонів ФФУ. До них після підготовчого тренувального збору приєдналися ще два новачки. Вони добре зарекомендували себе в спарингу з «Юністю» (Гійче), який завершився нашою звитягою — 4:2.  Кістяк збірної складають футболісти з клубу «Миколаїв» — чемпіона Львівщини.

До речі, в моєму розпорядженні є відеозаписи матчів за участю наших майбутніх суперників. Це дійсно боєздатні команди з оригінальним ігровим почерком, і буде цікаво посперечатися з ними за перемогу. Дуже сподіваємося й на підтримку вболівальників.

Розклад матчів у групі 6 Кубку регіонів УЄФА

02.10.2018

13.00. «Кастилія і Леон» (Іспанія) — команда Фінляндії. Стадіон ім. Богдана Маркевича (Винники)

15.00. Збірна Львівщини (Україна) — «Угур» (Азербайджан). Стадіон СКІФ (Львів)

05.10.2018

13.00. «Кастилія і Леон» (Іспанія) — «Угур» (Азербайджан). Стадіон ім. Богдана Маркевича (Винники)

15.00. Збірна Львівщини (Україна) — команда Фінляндії. Стадіон СКІФ (Львів)

08.10.2018

14.00. «Угур» (Азербайджан) — команда Фінляндії. Стадіон ім. Богдана Маркевича (Винники)

14.00. Збірна Львівщини (Україна) — «Кастилія і Леон» (Іспанія). Стадіон СКІФ (Львів)

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини