У Дніпрі завершився щорічний чемпіонат Нацгвардії з міні-футболу

Учора, 27 вересня у Дніпрі відбулися завершальні матчі щорічного чемпіонату Національної гвардії України з міні-футболу та були визначені найкращі команди й футболісти турніру.

У змаганнях взяли участь 17 команд, гравці яких представляють усі регіони, усі з’єднання та військові частини НГУ. Турнір відбувся завдяки плідній співпраці Головного управління Національної гвардії України, Федерації футболу України та Федерації футболу Дніпропетровської області.

Упродовж трьох днів футбольних протистоянь військовослужбовці показали високий рівень гри, завзяття та волю до перемоги на футбольних майданчиках. Кожна команда до останнього билася за результат.

Фото прес-служби ФФУ

За підсумками ігор місця розподілилися наступним чином.

Серед команд І групи (оперативно-територіальні об’єднання):

1-е місце — команда Західного ОТО (м. Львів);

2-е місце — команда Південного ОТО (м. Одеса);

3-є місце — команда Східного ОТО (м. Харків).

Серед команд ІІ групи (полки та бригади прямого підпорядкування):

1-е місце — команда військової частини 3024 (м. Павлоград);

2-е місце — команда військової частини 2269 (м. Олександрія);

3-є місце — команда військової частини 3021 (м. Дніпро).

Серед команд ІІІ групи (батальйони прямого підпорядкування):

1-е місце — команда військової частини 3022 (м. Шостка);

2-е місце — команда військової частини 3044 (м. Южноукраїнськ);

3-є місце — команда військової частини 3043 (м. Нетішин).

Кращим воротарем змагань визнано Ігоря Пунду із Західного оперативно-територіального об’єднання, кращим гравцем — Валерія Замятіна зі Східного ОТО, а кращим бомбардиром — Ільдара Макаєва з Південного ОТО.

Фото прес-служби ФФУ

На урочисту церемонію нагородження переможців завітали почесні гості — радник президента Федерації футболу України Валентин Латипов та голова Федерації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів. «Із приємністю передаю вам вітання від президента Федерації футболу України Андрія Павелка та дякую вам за активну спортивну позицію, яскраву гру та чудове футбольне свято! Приємно відзначити, що зараз і оборонці України, і національна збірна України з футболу діють під одним гаслом, яке є оберегом для нашої держави, — «Слава Україні!». Від імені всієї футбольної спільноти бажаю вам міцного здоров’я та нових перемог!» — привітав учасників турніру Валентин Латипов.

«Гвардійці продемонстрували високий рівень гри, і збірна команда Національної гвардії України зможе гідно себе проявити в подальших змаганнях», — відзначив на церемонії нагородження головний суддя змагань — полковник Андрій Мелешко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини