U-16: збірна України в другому спарингу перемогла команду Бельгії

Юнацька збірна України U-16 (гравці не старші 2003 року народження) провела в Києві другий товариський матч проти однолітків із Бельгії.

За два дні після поразки від бельгійців у першій товариській грі (0:2) юнацька збірна України взяла реванш і здобула першу перемогу під керівництвом Олександра Петракова, який лише кілька місяців тому розпочав формування команди юнаків 2003 року народження.

На другий матч синьо-жовті вийшли вже з іншим настроєм, зробивши правильні висновки після поразки. Із перших хвилин господарі увімкнули швидкість, пресинг та змусили суперника приділяти увагу лише обороні. Проти такого тиску гості не встояли, і вже на 5-й хвилині українці повели в рахунку: після гарної атаки м’яч у сітку ударом головою доправив динамівець Назар Волошин.

Після забитого голу синьо-жовті не стали грати на утримання результату, а продовжили діяти комбінаційно, змушуючи бельгійців майже не думати про контргру.

Добре українцям вдався й дебют другого тайму. За шість хвилин по перерві господарі зробили вагому заявку на перемогу, забивши другий м'яч. Після розіграшу кутового й атаки другим темпом вони знову виграли другий поверх, на якому вдало зіграв одноклубник Волошина Кирило Попов.

Довівши гру до впевненої перемоги, українська команда взяла реванш у бельгійців. Наступного разу вона збереться в жовтні, аби 23-го та 25-го числа провести два спаринги в Італії.

Товариський матч

Україна (U-16) — Бельгія (U-16) — 2:0 (1:0)

Голи: Волошин (5), Попов (46).

Україна (U-16): Друі, Боль (Савчук, 67), Мампассі, Роман (Булеза, 67), Очеретько, Волошин (Векленко, 73), Вересюк (Попов, 41), Лебедєв, Антонюк (Кілик, 73), Махиня (Хлань, 55), Маленков (Козик, 55).

Бельгія (U-16): Беланте, Ет-Таїбі, Нгої, Мфунду (Дювале, 57), Ван дер Берг, Де Вільде (Бакайоко, 69), Халлаерт, Ойєн (Хітсіндо, 69), Дескотте (Олаїгбе, 23), Камара, Дьєркх (Екхаут, 57).

Попереджені: Мампассі (30), Антонюк (34), Попов (47), Очеретько (53), Лебедєв (61), Волошин (65), Хлань (80+3).

Київ. НТК ім. В. Баннікова. 300 глядачів.

Арбітр: В. Дорош (Київ).

16.11.2023 16:27

U-16: 2024 року юнацька збірна України виступить на Турнірі розвитку УЄФА

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) віз...

18.05.2023 17:00

Володимир Єзерський: «Вважаю, що збірна України гідно виступила на Турнірі розвитку УЄФА»

Юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2007 року народ...

15.05.2023 14:05

U-16: юнацька збірна України завершила виступ на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині перемогою

10.05.2023 20:22

U-16: юнацька збірна України на Турнірі розвитку УЄФА у Словаччині поступилася господарям у серії пенальті

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) ста...