Олег Протасов: «На оновлених полях школи «Чемпіон» зростатимуть нові футбольні зірки України»

Сьогодні, 26 вересня після завершення капітальної реконструкції відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу та нових футбольних полів Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Чемпіон».

На церемонію відкриття завітали почесні гості — перший віце-президент Федерації футболу України Олег Протасов, директор департаменту молоді і спорту м. Києва Вадим Гутцайт, депутат Київради, голова жіночого крила ради, ініціатор пілотного проекту жіночого відділення з футболу Наталія Маслова, депутат Київради Лариса Дегтярьова, президент Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу Володимир Василенко, генеральний секретар Всеукраїнського об’єднання тренерів із футболу Анатолій Бузнік та директор КДЮСШ «Чемпіон» Вадим Панченко.

Фото Павла Кубанова

Реконструкція цього спорткомплексу тривала близько року, і зараз тут є всі умови для тренувань та занять футболом як для дітей — хлопчиків й дівчаток, так і для дорослих. Зокрема, основне футбольне поле, 95 на 65 метрів, вистелено сучасним штучним покриттям, а поруч зведені трибуни для вболівальників. Також на території школи облаштовані криті футбольні майданчики.

За словами Олега Протасова, оновлення комплексу сприятиме розвитку та популяризації футболу як у районі, де він розташований (вул. Вербицького, 23), так і в усьому Києві. «У моєму дитинстві ми не могли навіть мріяти про такі умови для тренувань. Лише ступивши на край цього поля, відчуваєш додатковий прилив енергії та бажання займатися футболом, відточувати свою майстерність та брати участь у турнірах! Поза всяким сумнівом, на оновлених полях «Чемпіона» зростатимуть нові футбольні зірки України. Бажаю малечі, яка займається в КДЮСШ «Чемпіон», успішної спортивної кар’єри та великих футбольних перемог!» — звернувся перший віце-президент ФФУ до присутніх на церемонії вихованців футбольної школи.    

Фото Павла Кубанова

Після символічного перерізання стрічки діти отримали подарунки від Федерації футболу України — новенькі м’ячі, які вони змогли одразу ж випробувати на своєму тренуванні. Також вихованці школи зробили спільне фото з гостями та змогли насолодитися грою старших товаришів — команд U-19 - дебютанта чемпіонату України команди «Київські Чемпіони» та ФК «Любомир» з смт. Ставище, які взяли участь у матчі третього туру змагань на оновленому полі «Чемпіона». Федерація футболу України планує проводити для дітей на базі спорткомплексу майстер-класи за участю ветеранів футболу, а також  запрошуватиме тренерів школи на майстер-класи на НТК ім.В.Баннікова.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини