Збірна України з футзалу посіла друге місце на міжнародному турнірі в Ірані

В останньому поєдинку Quadrangular international futsal tournament підопічні Олександра Косенка не втримали перевагу над господарями змагань.

Після перемог над командами Японії (3:1) та Білорусі (2:0) синьо-жовті поступилися Ірану. Українці відкрили рахунок у зустрічі під завісу першого тайму — відзначився Ігор Корсун із «Продексіму». Утім, у другому таймі господарі турніру забили двічі, причому останній м’яч припав на 40-у хвилину, коли після вилучення Сергія Журби іранці реалізували дабл-пенальті.

Таким чином, збірна України посіла друге місце на турнірі, хоча для першої сходинки нашим хлопцям було достатньо сьогодні не програти.

Міжнародний турнір із футзалу

Іран Україна 2:1 (0:1)

Гол у складі збірної України: Корсун (20).

Україна: Литвиненко — Шотурма, Журба, Корсун, Білоцерківець — Микола Грицина, Радевич, Педяш, Микитюк, Разуванов, Легендзевич, Цілик, Ципун, Савенко.

Вилучений: Журба (40).

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...