Журналісти та ветерани футболу проведуть матч задля допомоги дітям-переселенцям

Напередодні поєдинку «Карпати» — «Шахтар» збірна журналістів України зіграє благодійний матч за Кубок Львова з ветеранами «Карпат».

28 вересня на львівському стадіоні «Скіф» збірна журналістів України зіграє з ветеранами «Карпат» благодійний футбольний матч «Кубок Львова» (початок — о 14.00).

Основна мета благодійного матчу — допомогти дітям-переселенцям зі Сходу України займатися спортом.

Організатори: Федерація футболу України, Українська Прем’єр-ліга, Інформаційне агентство «Центр новин», ГС «Федерація футболу Львівської області».

Інформаційні партнери: «ЗІК», «НТА», радіо «Вголос».

Головний партнер збірної журналістів України — компанія «Smart-Holding».

Зірковий гість матчу: ЗАЛІСКО.

Кубок Львова-2018 буде відбуватися в рамках заходів УПЛ напередодні футбольного матчу «Карпати» — «Шахтар».

Запрошуємо всіх уболівальників прийти 28 вересня о 14.00 на стадіон «Скіф» (м. Львів, вул. Черемшини, 17).

Окрім футболу, на вас чекає концертна програма! Вхід вільний.

Деталі — на сайті centernews.com.ua або за телефоном 093 129 71 40.

Нагадаємо, що за підтримки Федерації футболу України та ІА «Центр новин» утворилася нова футбольна команда — збірна журналістів України. Команда журналістів бере участь у благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Результатом Парламентського кубку-2016 стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Після проведення Парламентського кубку-2017 був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт Комишуваха Попаснянського р-ну Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами Парламентського кубку-2018 понад 50 дітей Краматорська отримали футбольну форму та екіпіровку. Результатом Кубку Одеси 2016-го та 2018 років стала закупівля футбольної екіпіровки та спортивного спорядження дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини