До уваги ЗМІ! Акредитація на матч Ліги націй Україна — Чехія

Прес-служба Федерації футболу України повідомляє про початок акредитації представників засобів масової інформації на матч третього туру Ліги націй УЄФА між національними збірними України та Чехії, який відбудеться 16 жовтня в Харкові на ОСК «Металіст» (початок — о 21.45).

Останній день прийому заявок — 10 жовтня (15.00).

Нагадуємо, що акредитація здійснюється виключно на сайті Федерації футболу України. Заявки, оформлені неналежним чином, а також надіслані після 10 жовтня, будуть внесені до списку очікування та розглядатимуться за день до проведення матчу.

У зв’язку з високим інтересом мас-медіа до цього поєдинку інформуємо про введення ліміту на кількість акредитованих журналістів від одного видання. Зокрема:

— телебачення (представники телевізійних компаній, що не мають права на трансляцію) — один журналіст та один оператор;

— друковані та інтернет-видання — один журналіст та один фотокореспондент.

Враховуючи зазначене вище, акредитації видаються окремо на кожне видання, незалежно від кількості поданих заявок. Пріоритет надається спеціалізованим спортивним та загальнонаціональним ЗМІ, які постійно публікують авторські матеріали про виступи національної збірної.

Про дату, час та місце видачі акредитаційних карток буде повідомлено додатково.

Увага! У зв’язку із запуском нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі «Реєстрація». Після активації акаунту надійде повідомлення на вказану адресу електронної пошти, після цього представники ЗМІ матимуть змогу обрати подію в розділі «Акредитація» у власному кабінеті.  

Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану в процесі реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 097 294 25 40 (Тетяна) або +38 097 962 18 08 (Марина) або напишіть нам на [email protected]. Якщо ви вже зареєстрований користувач, то ввійдіть у систему в розділі «Акредитація» й подайте заявку на подію.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини