WU-17: другий свій матч із грузинками збірна України завершила внічию

Дівоча збірна команда України серед гравців до 17-ти років у Тбілісі зіграла внічию другий матч проти одноліток із Грузії. Нагадаємо, що 19 вересня синьо-жовті здобули мінімальну перемогу — 1:0

У першому таймі українки краще контролювали м’яч. Та все ж головна загроза виникала саме біля їхніх воріт, особливо після штрафних та кутових ударів. Але жоден із моментів не видався результативним. 

У другому таймі гра вирівнялася, і вже збірна України почала організовувати атаки на чужі ворота. Утім, на підсумковий результат це не вплинуло, нічия — 0:0. 

Наступний збір синьо-жовті розпочнуть уже 7 жовтня, а 14-го числа вирушать до Данії для участі у відбірному етапі чемпіонату Європи. За результатами жеребу дівоча збірна України WU-17 потрапила до групи 1, де її суперниками будуть команди Чехії, Данії та Фарерських островів.

Фото womensfootball.com.ua

Товариський матч

Грузія (WU-17) — Україна (WU-17) — 0:0

Україна (WU-17): Петровець, Котик, Кревська, Пороходніченко, Бордюг, Мироненко (Стрельцова, 28), Христюк, Мущенська (Іванченко, 28, Кликова, 80), Кушнір (Салівончик, 76), Куніна (Корнацька, 50), Немець (Годунко, 50).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини