Ліга Європи: «Ворскла» поступилася в Лондоні в результативному матчі

Для «Ворскли» вже сама участь у груповому раунді єврокубку є великим досягненням, тому полтавці мали можливість виходити на гру із зірковим «Арсеналом» не обтяженими відповідальністю за результат.

Утім, біло-зеленим досить довго вдавалося стримувати наступ господарів. Навіть більше, попри тотальну територіальну перевагу, «Каноніри» в перші півгодини гри не створили реальної гостроти біля воріт Шуста. Але варто було підопічним Василя Сачка спробувати ризикнути та вибігти в контратаку великими силами, як господарі, перехопивши м’яч, покарали їх за зухвалість. Мхітарян з Івобі у два паси прошили розріджений простір на половині поля «Ворскли», а Обамеянг поставив крапку в атаці.

Навіть не вмикаючи максимальних обертів, лондонці контролювали хід подій на полі та не дозволяли ворсклянам відчути впевненість. Той-таки Обамеянг у кінці першого тайму влучив у стійку. А після перерви господарі спочатку невимушено подвоїли рахунок, а потім зробили його великим. Уелбек забив головою з пасу Мхітаряна, Обамеянг скористався розгубленістю полтавців, завершивши обвідним ударом атаку по центру, а Озіль вразив ворота, які необачно залишив Шуст, що намагався підстрахувати захисників. Але Чеснаков одразу оформив гол у відповідь, обікравши Ліхтштайнера у штрафному та завдавши потужного удару в ближній кут. А в останній атаці «Ворскли» забив ще й Шарпар, розстрілявши ворота господарів із лінії штрафного після флангової передачі Ребенка.

Ліга Європи. Груповий раунд. 1 тур

«Арсенал» (Англія) — «Ворскла» (Україна) — 4:2 (1:0)

Голи: Обамеянг (32, 56), Уелбек (48), Озіль (74) — Чеснаков (77), Шарпар (90+4).

«Арсенал»: Лено, Ельнені, Папастатопулос, Мхітарян, Торрейра (Гендузі, 57), Ліхтштайнер, Обамеянг (Озіль, 57), Холдинг, Івобі (Сміт-Роу, 70), Монреаль (к), Уелбек.

Запасні: Мартінес, Бельєрін, Ляказетт, Нкетіа.

Тренер: Унаї Емері.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Кулач (Карека, 76), Шарпар, Чеснаков (к), Коломоєць, Кравченко (Скляр, 70), Кобахідзе (Сергійчук, 77), Даллку, Артур, Ребенок.

Запасні: Ткаченко, Гіоргадзе, Мисик, Саків.

Тренер: Василь Сачко.

Арбітр: Барт Фертентен (Бельгія).

Попереджений: Шарпар (19).

20 вересня. Лондон. Стадіон «Емірейтс».

У другому матчі групи E португальський «Спортинг» переміг азербайджанський «Карабах» — 2:0.

04.10.2018 23:52

Ліга Європи: «Ворскла» зазнала прикрої домашньої поразки від «Спортингу»

Останнім часом підопічні Василя Сачка набрали непоганий хід у Прем&rsq...

31.08.2018 22:57

Прем’єр-ліга: «Ворскла» перемогла «Чорноморець» та обійшла одеситів у таблиці

Програму 7-го туру чемпіонату України у п’ятницю відкрили &laquo...

31.08.2018 16:45