Кубок України: перемігши в Запоріжжі «Металург», «Дніпро-1» став останнім учасником третього попереднього раунду

Останній із матчів другого попереднього раунду розіграшу Кубка України з футболу було зіграно сьогодні в Запоріжжі, де місцевий «Металург» приймав лідера першої ліги — «Дніпро-1».

Підопічні Дмитра Михайленка зуміли реабілітуватися перед своїми вболівальниками за останню поразку в першості, від київської «Оболоні-Бровар», узявши цього разу гору — 2:0.

Своє вагоме слово сказали досвідчені виконавці: рахунок на 54-й хвилині відкрив Сергій Кравченко, а остаточно зняв із порядку денного питання про переможця Станіслав Куліш на 76-й хвилині. Тепер у матчі третього попереднього етапу дніпряни поміряються силами з луцькою «Волинню».

Кубок України. Другий попередній етап

«Металург» (Запоріжжя) — «Дніпро-1» (Дніпро) — 0:2 (0:0)

Голи: Кравченко (54), Куліш (76).

«Металург»: Варцаба, Корохов, Пінчук, Матвєєв, Дяченко, Разуваєв (Підлепенець, 71), Крапивний, Сарапій (к), Олійник, Сачко (Корнєв, 61), Яровенко (Щебетун, 76). Запасні: Левченко, Ковальчук, Зейналов, Лихобабенко. Тренер: Олег Таран.

«Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Бровченко, Кравченко (к), Загальський (Мігунов, 71), Когут (Сніжко, 46), Щедрий (Панасенко, 79), Назаренко, Куліш. Запасні: Юрчук, Білик, Чичиков, Кошушко. Тренер: Дмитро Михайленко.

20 вересня. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». 5757 глядачів. Арбітр — Дорош В. В. (Київ), асистенти арбітра — Дебенко І. Б. (Івано-Франківськ), Бахметьєв А. І. (Харків), четвертий арбітр — Кузовлєв Д. І. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Літвінов Г. Ю. (Луганськ). Попереджені: Когут (35), Дяченко (90+3).

Протоколи всіх матчів другого попереднього етапу — за посиланням.

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу