Володимир Єзерський: «Серед найближчого резерву збірної є гідні футболісти»

Головний тренер збірної України U-17 оцінив упевнену перемогу своєї команди в товариському матчі.

Учора юнацька збірна України в спарингу розгромила однолітків з Азербайджану з рахунком 7:0. Після матчу своїми враженнями від гри підопічних поділився тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський:

— Перш за все хочу подякувати хлопцям за їхнє ставлення. Ми готуємося до офіційних ігор, відпрацьовуємо ті моменти, якими займалися протягом року. Дуже дякую їм за те, що вони все витримали. Гравці збираються разом раз на один-два місяці. Найважливіше, щоб вони відчували один одного.

Хотілося б, щоб суперник був цікавішим, але будь-який спаринг для нас — це досвід. Тому ми вже дивимося в майбутнє, пам’ятаємо про матч з Азербайджаном у четвер.

— Сьогодні азербайджанці чимось здивували?

— У першому таймі вони виглядали більш організовано, ніж у другому. Просто ми додали й забили всі свої м’ячі. Думаю, наші хлопці отримували задоволення від гри.

Чи будуть якісь кардинальні зміни у стартовому складі на наступний товариський матч?

— У деяких хлопців з’явиться шанс щось довести. Я вже казав, що двері збірної відкриті для всіх. У нас багато нових гравців. Із різних причин ми не зібрали всіх найкращих, але ми подивилися на найближчий резерв. Є гідні футболісти. У будь-якому випадку, гадаю, у четвер буде зовсім інша гра. Збірна Азербайджану зробить висновки.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини