U-17: остання репетиція перед кваліфікаційним турніром Євро-2019

Під час збору юнацька збірна України U-17 зіграє два товариські матчі з командою Азербайджану.

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) розпочала підготовку до двох спарингів проти азербайджанських однолітків, які відбудуться 18-го та 20 вересня в Києві на НТК ім. В. Баннікова. Початок обох матчів заплановано на 16.30. Для підопічних Володимира Єзерського це буде остання репетиція перед кваліфікаційними поєдинками чемпіонату Європи.

До участі в матчах з азербайджанцями готуються такі виконавці.

Воротарі: Мирослав Зновенко («Дніпро» Дніпро), Микита Турбаєвський («Шахтар» Донецьк).

Захисники: Даніл Скорко, Костянтин Вівчаренко, Ілля Забарний (усі — «Динамо» Київ), Даніель Егбуджуо, Антоній Емере, Дмитро Авдєєв (усі — «Шахтар» Донецьк), Данило Волинець («Дніпро-1» Дніпро).

Півзахисники: Володимир Бражко, Єгор Глушач, Євген Рязанцев (усі — «Динамо» Київ), Богдан В'юнник («Шахтар» Донецьк), Максим Соловйов («Дніпро-1» Дніпро), Юрій Тлумак («Карпати» Львів), Максим Кучерявий (ДЮСШ-15 Київ), Максим Шевченко («Динамо» Мінськ, Білорусь).

Нападники: Владислав Ванат, Віктор Блізніченко (обидва — «Динамо» Київ), Данило Гончарук, Едвард Кобак (обидва — «Шахтар» Донецьк), Тарас Кудь («Карпати» Львів).

Нагадаємо, що на шляху до фінального турніру Євро-2019, який пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться 10-го, 13-го та 16 жовтня цього року в Боснії і Герцеговині.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної із 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду Євро-2019 відбудуться в березні, а фінальна частина змагань — у травні 2019 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини