Олег Шайтанов: «Попросив дівчат думати тільки про перемогу»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу поділився враженнями після перемоги команди на відбірному етапі Євро-2019.

У третьому матчі кваліфікації Україна обіграла Казахстан із рахунком 7:0. Завдяки такій різниці м’ячів синьо-жовті обійшли збірну Угорщини за додатковими показниками й посіли перше місце у квартеті.

Після матчу своїми враженнями поділився наставник українок Олег Шайтанов: 

— Дівчата мріяли потрапити на чемпіонат Європи. Ми дізналися результат матчу наших суперників і усвідомлювали, скільки нам потрібно забивати. Чесно кажучи, подивившись в очі підопічним, я зрозумів, що вони зроблять усе можливе, щоб пробитися на континентальну першість.

У попередніх матчах відбору Україна відігравалася по ходу, а сьогодні дівчата провели два більш-менш рівні тайми. Як слід мотивувати команду, коли необхідно перемагати з певним рахунком?

— Я тільки наголосив, що нам потрібно виграти. У першу чергу попросив підопічних думати тільки про перемогу. Якщо вони так думатимуть, то зроблять потрібний рахунок. Якби вони думали лише про різницю, у нас би, можливо, нічого й не вийшло. Дівчата прислухалися і зробили так, як потрібно.

 Збірна України зуміла кваліфікуватися на Євро-2019. Які подальші плани команди до лютого наступного року?

— Наразі хочеться трохи відпочити. Дуже багато емоцій, усі дуже задоволені. За декілька днів усі зустрінемося, поговоримо з президентом Асоціації футзалу України. Обміркуємо, як нам далі бути, що планувати до чемпіонату Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини