Євро-2019 з футзалу серед жінок: збірна України здобула вольову перемогу над командою Білорусі!

Підопічні Олега Шайтанова поступалися після першого тайму з рахунком 0:2, однак зуміли переломити хід поєдинку.

У Черкасах відбулися матчі другого туру відбірного турніру Євро-2019 з футзалу серед жінок. Збірна України не без проблем обіграла команду Білорусі. Суперниці краще провели перший тайм і пішли на перерву, виграючи з рахунком 2:0. Тим не менше, синьо-жовті показали характер і у другій половині зустрічі відзначилися чотири рази.

Спершу українки зусиллями Юлії Форсюк та Ірини Дубицької зрівняли рахунок, після чого одна з білорусок отримала червону картку. На 30-й хвилині Юлія Дударчук вивела нашу команду вперед, а насамкінець Анна Сидоренко реалізувала пенальті.

Здобувши три очки, збірна України розташувалася на другому місці у групі. Тепер задля перемоги у квартеті синьо-жовтим потрібно перемагати команду Казахстану, причому з якомога впевненішим рахунком.

Відбірний етап Євро-2019 з футзалу серед жінок. Група 3

Україна — Білорусь 4:2 (0:2)

Голи: Форсюк (22), Дубицька (26), Дударчук (30), Сидоренко (39, з пенальті) — Попова (2, 15).

Попередження: Сидоренко — Слесарчік, Пельовіна, Шатіленя.

15.09     18.00     Казахстан — Україна

До фінальної стадії потраплять чотири переможці груп основного раунду. Перший в історії чемпіонат Європи з футзалу серед жінок відбудеться 14—17 лютого 2019 року на майданчику однієї з країн-учасниць.

18.02.2019 00:38